Jau šį sekmadienį prasidės „Lietuvos balsas. Vaikai“ pirmoji šio sezono aklųjų perklausų laida. Vienuolika dalyvių jau yra pasiruošę įrodyti, kad savo balsais gali jaudinti ne mažiau nei suaugę. Mokytojų kėdėse esantys Monika Marija, Donatas Montvydas ir Mantas Jankavičius nekantraudami laukia augančių muzikos pasaulio dievaičių pasirodymų.

 

190622_-222 190622_-236

 

Tarp daugybės įspūdingus vokalus turinčių vaikų ir viena tikra pozityvumo bomba − Barbora Žižytė, kuri į šį projektą atėjo parodyti save ir atskleisti savo geriausias savybes. „Aš noriu išbandyt save, parodyti, ką aš galiu ir sugebu, kaip aš galiu save išskleist. Noriu pamatyt, kaip man seksis tokio dydžio scenoje prieš gyvą publiką, juk tai visai kitoks jausmas, nei dainuoti namuose prieš kamerą”, − sako Barbora.

 

190622_-260 190622_-262

 

Apie dainavimą prieš kamerą dalyvė kalba ne be reikalo. Jaunoji atlikėja jau puikiai išmano socialinius tinklus ir žino, kaip juos panaudoti savo, kaip būsimos muzikos žvaigždės, viešinimui. Savęs dainuojančios vaizdo įrašus trylikametė talpina „Instagram“ profilyje, kur turi daugiau nei tūkstantį sekėjų. Tokiems vaizdo įrašų filmavimams, Barbora yra net paskyrusi konkrečią dieną ir pavadinimą ir tikisi, kad po pasirodymo projekte, jos sekėjų skaičius stipriai išaugs.

 

190622_-297 190622_-301

 

„Dainų koverius filmuoju kiekvieną penktadienį. Šitas dienas vadinu „Barbadieniais“. Paleidžiu kokią nors dainą ir pagal ją pradedu šokti bei dainuoti. Mano sekėjams tokie video patinka, o ir man patinka savo muzika dalintis su kitais. Apskritai mėgstu būti aplink žmones, kad mane pastebėtų, kad parodyčiau save, kad išsiskirčiau iš kitų, kad būčiau pastebima”, −  pasakoja Barbora, jau nuo mažų dienų žinodama, kaip socialinius tinklus išnaudoti savo būsimai muzikinei karjerai.

 

190622_-304 190622_-306

 

Paklausta, ką kiti mano apie jos dainavimą, Barbora užtikrintai sako, jog draugai jos vokalą giria, dėl to ir pati dalyvė mano, kad turbūt tikrai turi gerą balsą. Apie jos talentą dainuoti kalba ir Barboros mama Jurgita: „Ji be galo myli sceną, be galo myli tai, ką daro ir ji nori pasidalinti su visais tuo savo džiaugsmu, meile.“

 

Dalyvės mama pasakojo ir apie neįtikėtiną savo dukros pozityvumą, kuomet šypsenos ir geros nuotaikos ji nepraranda net ir skaudžių nelaimių atveju.

 

„Jai visada viskas labai gerai. Jai niekada nebūna net blogos nuotaikos. Pamenu, kaip kartą Barbora eidama iš mokyklos, dieną prieš mūsų kelionę, nugriuvo ir susilaužė ranką. Mes galvojom, kaip jai bus toje kelionėje… Ten bus tragedija, ji bus visa nelaiminga, nepatenkinta ir jai ten skaudės. Iš tikrųjų, tai buvo mūsų pati geriausia kelionė. Barbora visiškai neparodė jokios neigiamos emocijos. Ji tiesiog švytėjo, visą Paryžių sėmėsi į save“, − pasakoja Barboros mama Jurgita.

 

Sekmadienio laidoje Barbora savo pozityvumu užkrės ir laidos vedėją Rolandą Mackevičių, kuris net mokysis, kaip reikia išraiškingai džiaugtis. Ar praktika prieš kamerą, nedingstantis pozityvumas ir pasitikėjimas savimi Barborai padės išpildyti savo pasirodymą scenoje bei kokiais dar balsais nustebins antrasis projekto sezonas, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.