„Turėjo būti smagus, turiningas „Sekmadienio rytas“, kuriame žadėjome kalbėtis apie rugsėjį ir prasidedančius mokslo metus. Bet atėjo aktorius Leo ir ištampė man visus nervus“, – po laidos filmavimo kalbėjo Asta Stašaitytė-Masalskienė.

 

Atvykęs į pirmosios naujojo sezono laidos filmavimą, aktorius Leonardas Pobedonoscevas taip įsijautė į virtuvės šefo vaidmenį, kad A.Stašaitytė-Masalskienė nespėjo vykdyti jo komandų.  Įsibėgėjus filmavimui, santūrioji laidos vedėja neišsikentė ir rėžė tiesiai į kameras: „Visai nereiklus, žemiškas, paprastas, kuklus ir nieko iš kitų nereikalaujantis Leo“, – sarkastiško humoro jausmo nestokojo ji. Aktorius nepasimetė ir pridūrė: „Visų svarbiausia, kad niekuomet nerėkiantis“.

Žodžių kova tarp aktoriaus L. Pobedonoscevo ir laidos vedėjos užsitęsė. „Aš trumpai pasakysiu, kad Leo pirmą kartą atėjo pas mus į laidą prieš aštuonerius ar devynerius metus – nemokėjo ryžių nuo grikių atskirti. Buvo tylus, kuklus. Tada kreipdavosi, Asta, laidos vedėja, kaip Jūs? O dabar, po tiek metų, plaunu jam keptuves“, -  juokėsi A. Stašaitytė-Masalskienė.

Taip pat A.Stašaitytė-Masalskienė provokavo aktorių Leo, teiraudamasi, ar šis sąmoningai pasitraukė iš televizijos, kad visi jo pasiilgtų. „Gal tu toks gudrus strategas ir žinai šou biznio taisykles?“, – klustelėjo laidos vedėja.

Aktorius Leo nepasidavė provokacijai ir pridūrė: „Šou biznio taisykles aš išmanau ir iš tikrųjų, aš dingau dėl tam tikrų aplinkybių“, – nepasidavė provokacijoms aktorius.

Kuo baigsis laidos vedėjos ir aktoriaus kova virtuvėje ir kokį patiekalą šio sekmadienio rytui žiūrovams pateiks L. Pobedonoscevas, pamatysite jau šį sekmadienį 10 val. per BTV