Jau netrukus TV3 eteryje pasirodys naujas humoro serialas „Tai bent giminaičiai“, kurio veiksmas suksis apie šeimą ir konkurenciją tarp brolių. Serialo anonse skamba vaikinų grupės E.G.O. daina „Opapa“, kurią sukūrė grupės narys Karolis Šliažas.

 

EGO CROP v3 (Small)

 

 

Prieš pusantrų metų su žmona dukters susilaukęs E.G.O. narys Karolis tikina, kad kol dukrelė šeimoje viena, konkuruoti dėl dėmesio jai netenka, o ir abu tėvai stengiasi jo duoti po lygiai. „Tačiau, manau, kad tai natūralus vaiko poreikis – konkuruoti dėl dėmesio. Ypač, jei kurį laiką, kol neatsirado brolis ar sesė, visas tėvų dėmesys buvo skirtas jam vienam, tai reikia laiko, kol vaikas supras, jog viskuo, net ir dėmesiu, reikia dalintis su savo broliu ar seserimi“, – įsitikinęs Karolis.

 

Tai bent giminaičiai (Small)

 

Pats Karolis šeimoje taip pat augo vienas ir broliškos konkurencijos nepažino iš arti, sako, kad su giminaičiais jam labai pasisekė: „Su visais giminaičiais labai gerai sutariame ir vaikystėje neteko nė su vienu artimuoju patirti konkurencijos“. Tačiau seriale „Tai bent giminaičiai“ konkurencinė brolių kova virs aršiau nei daugelis yra susidūrę gyvenime. Čia į pensiją išėjęs ir ramybės trokštantis tėvas per savo gimtadienį sulaukia visų savo trijų vaikų su šeimomis. Tačiau jis netikėtai sužino, kad du jo sūnūs visiškai nesutaria ir jau metų metus nebendrauja tarpusavyje, bet prieš tėvą vaidina geriausius draugus. Tokiais pamokymais, kokius tėvas surengs savo sūnums, galima tik gėrėtis ir iš jų juoktis. Tačiau tikrasis jo tikslas – išsiaiškinti konflikto priežastis ir sutaikyti brolius.

 

Grupės E.G.O., kurios daina skamba serialo pristatyme, nario K. Šliažo teigimu, tapęs tėvu jis suprato, jog iš tiesų vienintelis dalykas, ko tėvai trokšta savo vaikams yra laimė. „Mums, kaip tėvams, svarbiausia, kad mūsų vaikas užaugtų laimingas, pasitikintis savimi ir labai smalsus potyriams. Mes nesitikim ir nelaukiam iš jo nieko tikslaus, nepiršim jam savo nuomonės, leisim klysti, pažinti ir suprasti viską pačiam. Tik leisim žinot, kad jis visad galės sulaukti palaikymo iš mūsų, kad ir ką jis sugalvotų“.

 

Broliškos konkurencijos, šeimyninių peripetijų ir pokštų kupinas serialas „Tai bent giminaičiai“ TV3 eteryje nuo rugpjūčio 8 dienos pirmadieniais-ketvirtadieniais 20 val.