Populiarus lietuviškas TV3 serialas „Naisių vasara“ šiokiadieniais 18.10 val. prie TV3 ekrano prikausto šį sezoną dar labiau išaugusią gerbėjų armiją. Socialinėje erdvėje ne vienas patikina, kad serialo herojai jiems jau tapo savi lyg artimi giminaičiai, o gatvėje gerbėjai nesidrovi mėgiamiems aktoriams ir ranką paspausti, ir… net prie stalo pakviesti! O jei dar pastarasis vaidina taurelės mėgėją…

 

Aktorius Almantas Vaišnys „Naisių vasaroje“ įkūnija likimo vėtomą ir mėtomą Giedrių. Šis ir pareigūnams gerai pažįstamas, ir kaimo vyrų nemėgiamas, ir merginų vengiamas, mat meilę kumščiais demonstruoja. Tiesa, naujausiame „Naisių vasaros“ sezone viena dailiosios lyties atstovė vis dėlto patiki kaimo girtuokliu ir peštuku, nors jo įpročiai kol kas neiškeičia.

 

„Giedriui užgėrimas – nieko tokio. Jis nemano esąs visiškai degradavęs, jam tiesiog elementariai nesiseka. Kad ir kokių darbų imtųsi, stiklelis ir vėl patrukdo“, – atsidūsdamas A. Vaišnys kalba apie savo personažą.

 

Aktorius vaidina taip įtikinamai, kad neretas, sutapatinęs jį su prastos reputacijos serialo herojumi Giedriumi, ko gero, net ir gatvėje dideliu ratu aplenkia? „Manau, žmonės supranta, kad tai filmas. Nors, žinoma, atkreipia dėmesį, kad mano veikėjas – pijokėlis. Iš nepažįstamųjų esu sulaukęs pasiūlymų prisijungti prie jų šventės. Jei pasiūlo linksma kompanija, – pasakau ‚ačiū‘ ir ‚viso gero‘, bet jei piktybiniai kviečia išgerti – geriau apsimesti, kad negirdi“, – šypsosi A. Vaišnys.

 

Jo personažo Giedriaus gyvenimo audros ir prošvaistės – šiokiadieniais 18.10 val. seriale „Naisių vasara“ tik per TV3. Visas ankstesnes „Naisių vasaros“ serijas sau patogiu metu galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/naisiuvasara.

 

„Naisių vasara“ – šiokiadieniais 18.10 val. tik per TV3!