Lyčių (ne)lygybės ir nepasitikėjimo savimi klausimai nuolat aptarinėjame įvairiame kontekste, tačiau kas slypi po šiuo daugeliui ramybės neduodančiu reiškiniu? Ko trūksta moterims, kad jos galėtų eiti koja kojon su vyrais tiek darbe, tiek gyvenime? Atsakymų ieškojo Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, kalbinusi veiklias moteris, kurios kasdien padeda kitoms atrasti save. „Moterų nepasitikėjimas savimi vis dar opi problema mūsų visuomenėje“, – sako Nijolė. 

 

MES PACIOS laida 1002.00_26_26_05.Still040

 

Vienintelio pasaulyje nuotolinio universiteto moterims studentė Loreta, savo karjerą tarptautinėje organizacijoje pradėjusi nuo žemiausio laiptelio ir kopusi aukštyn iki pat aukščiausio lygio vadovo pozicijos, pajuto, kad esama situacija jos netenkina ir ji nori kažko daugiau. Universiteto pagalba atradusi seniai pamirštą hobį ji sukūrė sau visiškai naują veiklą, todėl moteris su LNK laidos „Mes pačios“ žiūrovėmis pasidalino patarimais, nuo ko pradėti.

 

MES PACIOS laida 1002.00_10_33_18.Still036

 

„Svarbiausia yra pasakyti sau „stop“, sustoti ir pažvelgti į save iš šalies, paklausti savęs, ar esi laiminga. Tada ir gali pradėti keistis arba likti ten, kur esi“ – nedvejodama dalinasi Loreta Žemaitė-Lowitche.

 

MES PACIOS laida 1002.00_21_42_00.Still038
WoW moterų universitetas buria bendruomenę profesionalių, kurias vienija siekis savo karjeroje ką nors keisti ar išmokti naujų įgūdžių. WoW Universiteto Gamma klubo įkūrėjos Gita Ramana ir Martyna Kasperavičiūtė yra įsitikinusios, kad minkštųjų įgūdžių lavinimas yra būtina kiekvienai moteriai. „Kiekvienai siekiančiai lygiavertiškai konkuruoti darbo rinkoje dabar reikia daugiau nei tik būti gera savo srities specialiste, turime suprasti, kad pasaulis keičiasi, atsiranda vis naujesnės technologijos”.

 

Laidoje kalbintų pašnekovių nuomone,  bendrystėje moterys linkusios atskleisti savo stiprybes, išmokti nebijoti ir eiti tobulėjimo keliu.
Taip pat laidoje galėsite išgirsti istoriją, kodėl jauna mergina nusprendė iš miesto grįžti į kaimą. Sakalauskaitė pasidalins, kodėl dabar daug žmonių serga įvairiais mitybos sutrikimais bei nuo ko yra geriausia pradėti, norint sulieknėti.

 

Visa tai jau šį šeštadienį laidoje „Mes pačios“ 9 val. per LNK.