Kiekvienas žmogus turi savo muzikos skonį, dėl kurio, kaip sakoma, nesiginčijama. Tačiau kaip paaiškinti tai, kad vieni žmonės labiau mėgsta vienokią, o kiti kitokią muziką? Pasirodo, astrologai turi atsakymą ir į šitą klausimą. Tai nereiškia, kad perskaitę šį tekstą žmonės turėtų klausytis tik vieno žanro muzikos. Tiesiog tokia muzika geriausiai atspindi jų astrologinę asmenybę.

 

Avinas

 

Muzika avino ženklo atstovams turi būti aistringa. Impulsyviems, vietoje nenustygstantiems avinams labiausiai tinka ritmiška, energinga muzika. Jų asmenybę atskleidžia sunkusis metalas ir dramenbeisas. Tokia muzika padeda jiems atsikratyti energijos pertekliaus.

 

Jautis

 

Jaučio ženklo atstovams muzikos stilius nėra labai svarbus. Iš prigimties labai jautrūs jautukai dažnai klausosi skirtingų melodijų. Net jeigu turi mėgstamiausią muzikos žanrą, vis tiek klausosi ir kitų atlikėjų dainų. Klausoma muzika atspindi jų nuotaiką. Gimę po jaučio ženklu gali tapti puikūs muzikantai, nes labai jaučia publikos nuotaiką ir geba ją keisti. Jiems patinka prasminga, jausminga, kiek dramatiška muzika.

 

Dvyniai

 

Dvyniai dažniausiai klausosi labai įvairaus stiliaus dainų. Dvilypiai dvynių ženklo atstovai paprastai domisi daugeliu dalykų, todėl jie geba įvertinti labai skirtingų atlikėjų muziką. Džiazas yra labiausiai dvynių asmenybę atspindintis muzika, nes ji gali būti interpretuojama ir kaskart atliekama kitaip. Džiaze susimaišo skirtingos Afrikos ir Europos kultūros. Ši muzika labai artima dvynių prigimčiai. Jie visada įvertins muziką, kuri kiekvieną kartą gali suskambėti kitaip.

 

Vėžys

 

Jausmingųjų vėžių muzikos kolekcijoje daug romantiškų melodijų. Jiems patinka rami, atpalaiduojanti melodija. Tokia muzika yra lyg eliksyras neryžtingų, nuolatos abejojančių vėžių ausims. Vėžių asmenybę taip pat atskleidžia klasikinė muzika. Tarp jų yra daug senesnių muzikos grupių ir atlikėjų gerbėjų.

 

Liūtas

 

Liūtams muzikos žanras ir stilius nėra svarbiausi dalykai. Muziką jie suvokia kaip priemonę, skirtą realizuoti save ir parodyti savo talentus. Po liūto ženklu retai gimsta garsių kompozitorių, tačiau daug popmuzikos žvaigždžių.

 

Mergelė

 

Mergelėms patinka muzika, kurioje yra užkoduota istorija. Jie neretai tampa tiek klasikinių miuziklų, tiek šiuolaikinių roko operų gerbėjais. Be to, jiems gali patikti repas. Mergelėms labai svarbu, kad muzika atitiktų jų vidinę būseną.

 

Svarstyklės

 

Dažniausiai svarstyklių ženklo atstovai vertina klasikinę muziką. Ši muzika jiems yra artima, nes svarstyklės yra linkusios laikytis tam tikrų visuomenės taisyklių. Po šiuo ženklu gimusiems muzikantams labai svarbu ne tik tobulai atlikti muziką, bet ir skleisti savo idėjas.

 

Skorpionas

 

Šio ženklo atstovai išsiskiria entuziazmu ir energija. Jiems patinka žmonių perpildytos koncertų salės, gyva muzika. Muzika juos turi uždegti, todėl dažniausiai žavisi Lotynų Amerikos ritmais ir šiuolaikinėmis roko muzikos interpretacijomis. Skorpionai klausosi įvairaus žanro ir stiliaus muzikos, priklausomai nuo vidinės šio ženklo atstovo būsenos.

 

Šaulys

 

Šaulių gyvenime muzika – nuolatinė palydovė. Jiems patinka rimtoji muzika, turinti ideologinį pagrindą. Jų repertuare nėra vietos liūdnoms dainos, nes muzika turi uždegti ir įkvėpti. Tai tokia muzika, kuri gali priversti kalnus nuversti. Muzikos jie mėgsta klausytis garsiai, todėl kokybiška garso aparatūra jiems labai svarbi.

 

Ožiaragis

 

Ožiaragiai lyderiai iš prigimties, todėl neretai tampa šiuolaikinių hitų kūrėjais arba atlikėjais. Jiems svarbu, kad muzika, kurią jie klauso ir atlieka, suvirpintų kitų žmonių širdis ir priverstų kilnotis kojas. Jų asmenybę labiausiai atskleidžia šokių muzika.

 

Vandenis

 

Šio ženklo atstovams patinka muzika, kurioje yra etninių motyvų. Jiems patinka lengva, plaukianti muzika, kuri atpalaiduoja. Labai mėgsta klausytis melodingų šansonų, gitaros, pianino ir kitų instrumentų skambesio.

 

Žuvys

 

Žuvys mėgsta tarsi pranykti minioje. Jie ieško vidinės ramybės. Muzika jiems turi padėti išsiskleisti jausmams ir suprasti save. Kartais šio ženklo atstovai klausosi tokios muzikos, kuri juos pralinksmintų. Jiems priimtiniausia romantiška, lyriška muzika.