Visos pasaulio tautos kalba apie nužiūrėjimą pikta akimi. Šitas posakis vartojamas, norint apibūdinti staiga žmogų užklupusias nesėkmes. Mūsų senoliai sakydavo, jei gyvenimas netikėtai pasisuka neigiama linkme, užklumpa bėdos ir vargai, reiškia kažkas nužiūrėjo pikta akimi arba bėdos prasidėjo dėl neriboto žmogaus pavydo. Yra daugybė būdų, kaip nuimti piktos akies prakeikimą.

 

Viename parapsichologų forume dalinamasi prisiminimais, kaip buvo nuimtas šis prakeikimas:

 

„man buvo aštuoneri, kai pas alternatyviosios medicinos gydytoją, parapsichologą palydėjau savo šeimos narį, kuris manė, kad jį nužiūrėjo pikta akimi. Jam virš antakio atsirado raudona, labai niežtinti dėmė. Tai – vienas simptomų, kad nužiūrėjo pikta akimi. Dažniausiai dėl piktos akies raudona, skaudi dėmė atsiranda pagyvenusiems žmonėms. Gydytojas paciento buvo paprašęs į konsultaciją atsinešti ketvirtadienį padėtą vištos kiaušinį. Parapsichologas paėmė kiaušinį ir ant jo kažką užrašė. Tada paguldė kiaušinį ant mažo staliuko horizontalioje padėtyje ir ėmė kažką kalbėti, kol kiaušinis apvirto į vertikalią padėtį. Paskui parapsichologas paėmė kiaušinį, sudaužė ir išpylė jo turinį į lėkštę. Įsivaizduokite mano nustebimą, pamačius, kad lėkštėje pasklidęs geltonas trynis atrodė kaip žmogaus akis. Sakoma, kad susidariusi akis iš kiaušinio trynio būna tokios pačios spalvos, kaip ir to asmens, kuris kitą asmenį nužiūrėjo pikta akimi. Lėkštės turinį mano giminaitis turėjo įtrinti į kaktą ir prie akių. Po kelių dienų jis pasijuto geriau“.

 

Dažniausiai pikta akimi nužiūri tuos žmones, kurie kažko labai bijo. Pavyzdžiui, itin rizikuoja būti nužiūrėtas turtingas žmogus, kuris bijo prarasti turtą. Jus nužiūrėti gali tie žmonės, kurių energetinis laukas yra stipresnis nei jūsų. Jei nepavyksta atsikratyti baimės, vienas paprasčiausių veiksmingų būdų panaikinti prakeikimą yra maldos, kuriose prašykite angelų sargų, kad jus apsaugotų.