Prieš kelis mėnesius Šakių rajone, Lukšiuose apleistame kluone apsigyvenęs TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyvių dešimtukas, rodos, su kiekviena diena turėtų vis geriau išmanyti ūkio darbus. Tačiau šį kartą projekto merginos įrodė dar tikrai nevertos ūkininkių vardo. Gavusios paprastą užduotį, jos patyrė… gėdą.

 

IššŪKIS kaime

IššŪKIS kaime

 

Šeštadienio vakarą 19.30 val. žiūrovų lauks itin komiškas vaizdelis. Otilijai, Monikai, Donatai ir Linai Lukšių miestelio seniūnas Vidas Cikana patikėjo iš pirmo žvilgsnio nesudėtingą darbą – perdažyti miestelio centre esančią autobusų stotelę. Juk geras ūkininkas turi ir bendruomenės gerbūviu pasirūpinti.

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

Užduoties dalyvės ėmėsi itin entuziastingai, o besidarbuodamos demonstravo dažytojų įgūdžius, šoko, dainavo, linksminosi iš širdies ir juokėsi, kad tai – ne darbas, o vienas malonumas.

 

IššŪKIS kaime

IššŪKIS kaime

 

Tiesa, visi juokai baigėsi, kai Lukšių seniūnas V. Cikana užsuko pažiūrėti, kaip sekasi merginoms. Pamatęs rezultatą jis negalėjo patikėti savo akimis: „O čia jūs taip padarėt? O Jėzau, tai nieko nepasitiesėt? Reikia stabdyti darbus, čia nesąmonė. Kas čia darosi? Tai dabar reikės plyteles naujai perkloti? Kodėl jūs dažėte ant plytelių? Čia dabar dvi savaites plyteles klosim…“

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

Pasirodo, įsilinksminusios merginos pamiršo ant žemės patiesti specialią plėvelę, tad dažai taškėsi ne tik ant sienų, bet ir ant plytelėmis išklotų stotelės grindų. Vadinasi, projekto dalyvės, deja, kol kas nėra vertos didžiojo šou prizo – naujo „Ford Fiesta“ automobilio, o iki tikrų ūkininkių vardo joms dar irgi toli.

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

Dalyvėms kritikos negailėjo ir jų konkurentai vaikinai. „Jau tai atsako į klausimą, kas bus, jei tris ateinančias savaites po vieną berniuką išmetinės. Tai galit matyt, kaip atrodys Šakių ūkis“, – juokdamasis šeštadienį 19.30 val. laidoje kalbės didžėjus Modestas.

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

Jam antrins ir palangiškis Rokas: „Jei tu paimi teptuką, tai tu būk žmogus, nuvalyk jį, kad jis nelašėtų ir tada tepk sieną. O ne pamirkai ir tada tepi sieną. Ir visi kalti, kad tie lašiukai atsirado?“ Rokas drąsiai rėš, kad projekto merginoms, ypač Monikai, trūksta logikos.

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

Ar pavyks merginoms nuplauti dažais aptaškytas stotelės grindis? Kokių moteriškų daiktų joms labiausiai pritruks projekte? Kokios užduotys lauks likusio dalyvių septintuko ir kas paliks šou? Visi atsakymai – šeštadienį 19.30 val. jau penktoje realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidoje.

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

Pamatykite, kaip merginoms sekėsi dažyti stotelę: 

 

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukėlė į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyveno žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seka filmavimo kameros, kurios nepraleidžia nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda humoristas Vitalijus Cololo ir ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime IššŪKIS kaime

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!