Saviizoliacija žmonėms, gyventiems atskirai nuo savo partnerių, gali būti dar vienišesnė ir liūdnesnė nei kitiems, ypač, žinant, kad kiti asmenys leidžia laiką dirbdami namie ir laisvalaikiu galėdami prisiliesti, bučiuotis ir mylėtis visada, kai tik įsigeidžia.

 

santykiai

Kai kurie žmonės, bijodami užsikrėsti COVID-19, susilaiko nuo lytinių santykių net, jeigu gyvena kartu su savo antrąja puse. Tačiau, jei jau gyvenate kartu, to nėra prasmės daryti, nes šiaip ar taip užsikrėsti virusine infekcija rizika abiems yra daugmaž tokia pati. Taigi, namie 2 metrų atstumo taisyklė tikrai negalioja ir tai ne priežastis vengti artimumo su savo partneriu. Šiuo ypatingai sunkiu mums visiems metu nereikėtų atsiriboti nuo partnerio ir nebesiglėbesčiuoti. Šiuo metu žmonės jaučia didelį nerimą ir stresą, kurie gali dar labiau paaštrėti sąmoningai vengiant intymių kontaktų. Viskas, ko reikia karantino metu – tai laikytis geros higienos. Dažnai plauti rankas ir sekso žaisliukus, kuriuos galbūt naudojate lovoje…

 

Kiek sunkiau tiems, kuriuos karantino metu perskyrė atstumas… Tačiau tai tikrai nereiškia nuosprendžio santykiuose šiais technologijų laikais, kai galima siųsti vienas kitam erotinio pobūdžio žinutes, nuotraukas, ilgai kalbėtis per pokalbių programas, išbandyti seksą telefonu ar internetu ir vienu metu su savo antrąja puse kitam mieste ar net šalyje išbandyti tam tikrus sekso žaislus (kai kurie iš jų veikia net ir per atstumą).

 

Susirašinėjimas žinutėmis ar pokalbiai su vaizdu gali būti labai erotiški ir jaudinantys, nors realiai negalima prisiliesti prie mylimojo ar mylimosios. Šiais laikais virtualiame pasaulyje yra įmanoma beveik viskas, todėl karantinas nėra priežastis gyventi nuobodžiai: atvirkščiai jis skatina žmonių kūrybiškumą ir išradingumą net ir tokiomis gana sudėtingomis aplinkybėmis.

 

Be to, karantino laikotarpis gali būti metas, skirtas pažinti savo kūnui, atrasti jautriausias kūno vieteles, vadinamąsias erogenines zonas, pažinti save ir partnerį, nes juk laiko daug, tad tikrai liks laiko masturbacijai ar intymiems žaidimams su partneriu. Ko gero, daugelio namuose kažkur nukišta guli net ir garsioti kama sutra. Laikas nuo jos nušluostyti dulkes ir pavartyti drauge su partneriu: galbūt rasite kažką, ką saviizoliacijos metu norėsite išbandyti su savo partneriu. Taip pat galima drauge skaityti erotinę literatūrą, žiūrėti jaudinančius filmus ar atskleisti vienas kitam savo slapčiausias fantazijas. Galbūt paaiškės, kad norint jas įgyvendinti, nereikia niekur toli eiti iš namų ir visa tai, apie ką tiek svajojote, galima įgyvendinti jau šiandien, na, arba rytoj, bet tikrai nelaukiant savaitgalio ar kitos laisvos. Juk dabar pasimylėti galima ir per pertraukėlę nuo darbo (vis tiek niekas nesužinos, ką veikėte, kai kokiam pusvalandžiui pasišalinote nuo darbinio kompiuterio). Galbūt po tokios karštos meilės sesijos sugrįšite į darbus ne tik švelniai paraudusiais skruostais ir susitaršiusiais plaukais, bet ir kur kas produktyvesni negu tuomet, kai negalėjote turėti lytinių santykių, kada tik užsinorėję.