Dėvėti kelnaites ar nedėvėti? Tai Hamleto vertas klausimas! Sklando daug mitų apie tai, kad vaikščiojimas be kelnaičių kenkia sveikatai. Tačiau iš tiesų tai nėra kažkas labai ypatingo, nes juk nebūtina kiekvienam sutiktam žmogui apie šį faktą užsiminti. Moterims iš tikrųjų būtų naudinga ilgiau pabūti be apatinių dėl geresnės lytinės sveikatos ir emocinės savijautos!

 

apatiniai

11 priežasčių, kodėl kelnaites reikėtų palikti namie:

 
 • Tai patogu! Priežastis nr. 1, kodėl kelnaičių bent kartais reikėtų atsisakyti yra komfortas.Reikėtų labiau įsiklausyti į savo kūno poreikius ir nebijoti išdrįsti pasielgti taip, kaip sako širdis, o ne mokė mamos ir močiutės.
 
 • Nėra įrodyta, kad vaikščiojimas be kelnaičių didintų infekcijų riziką! Nors atrodo, kad išoriniai lytiniai organai, besitrinantys į kietą džinsų medžiagą, dirgina jautrią odą ir atveria kelią infekcijoms, tačiau tai, regis, yra mitas. Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad vaikščiojimas be kelnaičių didintų bakterinės vaginozės ir mielių infekcijos riziką.
 
 • Vaikščiojimas be kelnaičių gali netgi užkirsti kelią infekcijoms! Net ginekologai kartais rekomenduoja moterims, kurias vargina niežulys ir sudirginimas, vaikščioti be kelnaičių. „Laisvė intymioje vietoje“ sumažina diskomfortą. Išoriniai lytiniai organai yra natūraliai drėgni ir plaukuoti, todėl po kelnaitėmis dūsta ir šunta. Infekcijos gali dar labiau paaštrėti, o mielių grybeliai pradėti dar intensyviau daugintis.
 
 • Nereikia nerimauti dėl persišviečiančių kelnaičių linijų! Tikriausiai visiems yra tekę matyti moterų su baltomis, aptemptomis kelnėmis ir pro per persišviečiančiomis spalvotomis senamadiškomis kelnaitėmis. Pasauliui tikrai nebūtina žinoti apie tai, kokius apatinius renkatės. Tačiau reikėtų prisiminti, kad nevilkinti kelnaičių gali išryškėti ne lytinių lūpų kontūras…
 
 • Jokių į užpakaliuką sulindusių kelnaičių! Pasirinkimas nemūvėti kelnaičių reiškia, kad niekada neteks raudonuoti iš gėdos dėl sulindusių apatinių ir ieškoti tualeto ar kitos privačios vietos, kur galėtumėte pasitaisyti drabužius.
 
 • Jeigu kada nors gyvenime iš tikrųjų prireiks nedėvėti kelnaičių, jūs jau būsite prie to pripratusios ir nejausite diskomforto! Kartais gyvenime gali pasitaikyti progų, kai kelnaičių dėvėti negalėsite. Tarkime, įžymybės kartais vilki suknelėmis su tokiais giliais skeltukais, kad yra priverstos atsisakyti apatinių. Pirmą kartą išeiti į viešumą be kelnaičių gali būti labai nejauku, tačiau jeigu tai praktikuojate reguliariai – tai nebus kažkas labai sudėtingo.
 
 • Jausitės seksualesnės! Dailūs apatiniai drabužėliai suteikia pasitikėjimo savimi ir leidžia jaustis seksualesnėmis, tačiau taip pat ir vaikščiojimas be apatinių. Ši maža paslaptis suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, kalbantis su kolegomis, draugais ar asmeniu, kuriam jaučiate simpatiją.
 
 • Jūsų vyrui tai, be abejo, patiks! Jeigu atrodo, kad santykiuose reikia naujovių, daugiau aistros, nėra nieko seksualiau negu pašnibždėti išrinktajam į ausį viešoje vietoje, kad šiandien pamiršote apsimauti kelnaites. Greičiausiai po to lauks laukinis seksas namie arba automobilyje.
 
 • Vilkėdamos kelnes atrodysite geriau! Tikriausiai pastebėjote, kad kai kurių modelių apatinių kelnaičių geriau nedėvėti po kelnėmis. Vilkint klasikines kelnaites džinsai, pavyzdžiui, gali atrodyti per daug aptempti. Todėl geriau rinktis arba kelnaites su juostele, arba apskritai nedėvėti kelnaičių. Nusprendus eiti be kelnaičių, nebereikės jaudintis dėlto, kad tam tikros kelnaitės netina prie mėgstamų kelnių.
 
 • Dažniau dieną pajusite užplūstančias malonumo bangas! Kelnių siūlė, einanti per didžiąsias lytines lūpas, visą dieną sukelia įdomų pojūtį. Mūvėdamos aptemptus džinsus ir muistydamosi kėdėje, galite pajusti malonią šilumą ten, apačioje ir atvilnijančią malonumo bangą.
 
 • Kartais kitos išeities nėra! Išeitis, kai nebelieka švarių kelnaičių, skalbti nėra laiko arba noro – į miestą eiti be apatinių. Tai tikrai geriau negu kuistis nešvarių skalbinių krepšyje ir vilktis padėvėtas kelnaites.