Ar esate patenkinti savo dabartiniu darbu? Jeigu ne – kodėl ir toliau darote tai, kas neteikia pasitenkinimo ir trokštamų pajamų? Juk yra daugybė įdomių idėjų, kurias galima pabandyti įgyvendinti ir pradėti savo verslą. Tereikia išdrįsti ir pabandyti! Štai kelios idėjos, kurios nereikalauja daug žinių ir talento – reikia tik pakankamai noro ir valios. Geriausia, kad tam nereikia jokio pradinio kapitalo. Be to, tai vienas geriausių būdų, kaip išgyventi pasaulines ir asmenines finansų krizes.

 

7 geros idėjos moterims, norinčioms pradėti savo verslą:

 

verslo idėjos

  • Privatūs vaikų darželiai. Norint įkurti privatų vaikų darželį reikia tik dviejų dalykų: begalinės meilės vaikams ir laisvo kambario vaikų darželiui – tinka nuosavas butas ar namas su dideliu kiemu. Šiuolaikiniai tėvai dažnai neturi kam palikti savo vaikus – seneliai išvykę, valstybiniai vaikų darželiai perpildyti, be to, jų darbo laikas ribotas. Iš pradžių pabandykite prižiūrėti savo draugų ir kaimynų vaikus. Jeigu pavyks susidoroti su šia užduotimi – užsitarnausite gerą reputaciją ir klientai pas jus ims eiti patys. Pastaba: pageidautina, kad auklė turėtų medicininį išsilavinimą arba bent jau būtų baigusi pirmosios pagalbos kursus.
 
  • Šeimos maitinimo įstaigos. Galima paieškoti turtingų firmų ir pasiūlyti jums tiekti pietus darbuotojams. Apsižvalgykite aplinkui ir pamatysite daug potencialių klientų, kurie su malonumu pasinaudotų tokiomis paslaugomis: turgaus prekeiviai, batsiuviai, fotoateljė darbininkai. Jeigu mokate skaniai gaminti, netrukus ir atsiras ir klientų. Galite sugalvoti savo firminius patiekalus ir gaminti kažką išskirtinio, pavyzdžiui, vegetariškus užkandžius ar kt.
 
  • Vaikų kostiumų siuvimas. Kartais galima išgirsti istorijų apie tėčius ir mamas, kurie pasiuvo savo vaikams pasakų personažų kostiumus spektakliui, ir išgarsėjo visame pasaulyje. Kiekvienas, mokantis elgtis su adata ir siūlu, gali pabandyti kurti karnavalinę aprangą. Galima siūti princesių, Malvinos, Hermionos Įkyrėlės ar kitokius kostiumus ir juos parduoti internetu.
 
  • Aksesuarų ir kostiumų gyvūnams gamyba. Gyvūnų mylėtojai gali suderinti verslą su malonumu: kurti ir gaminti drabužius šunims bei tam tikrų veikslių katėms (beplaukiams sfinksams). Jiems galima numegzti šiltų megztinių ir šalikėlių, pasiūti dailių pagalvėlių ir guolių. Unikalūs rankų darbo kūriniai visada labai vertinami, todėl verta pabandyti.
 
  • Tapti princese arba kitu pasakų personažu vaikų šventėse. Kiekviena moteris viduje yra šiek tiek aktorė, todėl specialaus išsilavinimo tam, kad įkūnytų princesę ar kitą pasakų personažą, joms nebūtina turėti.
 
  • Įsteigti įdarbinimo agentūros. Jeigu turite vadybininko gyslelę, galima pabandyti įkurti įdarbinimo agentūrą. Ji gali būti gana specializuota, pavyzdžiui, skirta įdarbinti jaunoms moterims.
 
  • Sporto trenerė namuose. Daug namų šeimininkių, ypač jaunų moterų, neturi laiko apsilankyti sporto klube. Jeigu turite mokytojams būdingų savybių, galite tapti asmeninėmis trenerėmis ir priimti klientus savo namuose arba namų kieme, jei geras oras.
 

Pagalvokite, kokios yra jūsų stipriosios pusės ir kaip jas galima išnaudoti, kad uždirbtumėte pinigų. Kiekvienas iš mūsų turi kažkokių talentų – reikia tik juos atrasti ir teisingai panaudoti!