„Mane labiausiai nervina, kad vyrai atlikę savo gamtinius reikalus nesugeba nuleisti unitazo dangčio!“ – jau rytoj, ketvirtadienio vakarą, 19.50 val. TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ piktinsis sekmadienį startuosiančio didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ Tauragės krašto choro generolė, dainininkė Donalda Meiželytė. Kokios vyrų nuodėmės labiausiai erzina Donaldą ir kitas žinomas šalies moteris?

 

„Vien tai yra yda, jog jie yra vyrai. Moterys – kur kas tobulesni padarai“, – besišypsodama Donaldai antrins žinomo plastiko chirurgo žmona, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė.

 

„Mano vyras nuolat po namus išmėto savo nešvarias kojines, taigi pasiėmusi tam tikrą tarą einu iš paskos ir renku jas“, – prisipažins prodiuserė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė.

 

Paleistuvystė, tinginystė, barniai su uošviene, perdėta meilė automobiliui, pamišimas dėl kompiuterinių žaidimų – tai tik keletas ydų, pretenduojančių į „Nuodėmių dešimtuko“ rinkimus. Internautai TV3 televizijos puslapyje išrikiuodami labiausiai nervinančias vyrų ydas atidavė daugiau nei 100 tūkstančių balsų! Kuri yda sulaukė didžiausio pasmerkimo?

 

Išradingą išeitį, kaip suvaldyti vyrų potraukį taurelei, pasiūlys muzikiniame projekte „X Faktorius“ sužibėjusios grupės „4 Roses“ merginos. Intriguojantis „Nuodėmių dešimtukas“ – šį ketvirtadienį 19.50 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Nuodėmių dešimtuko“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete TV3 Play, adresu http://www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

 

„Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!