„Gydytoja man pasakė: „Pone Mantai, jei dabar, būdamas 26-erių metų nepradėsite sportuoti, ir vietoj savo stuburo neužsiauginsite raumenų, aš abejoju, ar būdamas 45-erių metų jūs galėsite vaikščioti….“, – šio pirmadienio vakaro laidoje 20.25 val. „Nuo… Iki…“ gydytojos žodžius išgirstus prieš kelerius metus cituos aktorius Mantas Stonkus.

 

vlcsnap-2014-11-10-13h27m02s141_1680x945

Keturis – penkis kartus per savaitę, po pusantros valandos – tiek Mantas  sportuoja metus, ir jau dabar gali pasigirti ne tik pasitaisiusia sveikata, tačiau ir gerokai pasikeitusiomis kūno formomis. „Priaugau beveik 20 kilogramų masės“, – pasakos Mantas

 

Tiek aktorius pasakos sportuojantis ne norėdamas pasipuikuoti ištreniruotu kūnu, o todėl, kad to taip pat reikalauja ir jo kaip aktoriaus profesija.

 

„Tik iš šono smagiai atrodo po sceną lakstantys ir šūkaujantys aktoriai, tačiau niekas neįsivaizduoja, kokį atstumą nueiname spektaklio metu, ir kiek fizinių jėgų tam prireikia“, – aiškins M. Stonkus.

 

Mantas suskaičiavo. 9  kilometrai – tiek jam teko nueiti, nubėgti, kopti vieno 2,5 val. trukmės spektaklio metu ir su aukštakulniais.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ su Mantu Stonkumi jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. tik per LNK.