„Kvietimų dalyvauti „Muzikinėje kaukėje” sulaukdavau ir anksčiau, bet vis atsirasdavo priežasčių atsisakyti: visų pirma, nerimas, kad gerai nemoku anglų kalbos, o paskui susilaukiau vaikų… Taip nutikdavo, kad sakydavau – dar ne šiemet. Ir štai, atėjo tas laikas, kai vėl išgirdau pasiūlymą. Pirmiausia išsigandau, dvejojau, bet pajutau, kad esu pasiruošusi iššūkiams ir ištariau taip”, – apie atėjimą į BTV projektą „Muzikinė kaukė“ pasakoja Katažina.

 

DSC_6875_800x532 DSC_6914_800x547

 

Dar vaikystėje dainuoti pradėjusi, o pastaraisiais metais viena populiariausių Lietuvos atlikėjų tapusi moteris yra reikli sau. Baimę prisijungti prie projekto sėjo ir žinojimas, kad iš savęs reikalaus maksimumo.

 

DSC_7203_800x532 DSC_8282_396x600

 

„Kiekvieną pasirodymą pradedu repetuoti nuo detalių, kiekvieną pirščiuko judesį išsinagrinėju, žingsnį, balso tembrą, kiekvieną natą. Esu darboholikė perfekcionistė, neretai mano repeticijos trunka po kelias valandas per dieną. Praėjusį šeštadienį įkūnijau „Desireless”, reikėjo dainuoti prancūzų kalba, klausiau kiekvieno žodžio, rašiausi ant lapo, kaip tariamos raidės ir mokiausi, bandžiau ištarti, dainavau… O komisija sako – tau tai lengva, tu gerai judi, gerai dainuoji. Nei velnio nėra lengva! Bet jei taip atrodo komisijai, žiūrovams, reiškia darbas nenuėjo perniek. Juk scenoje ir neturi matytis pačio darbo, tik jo rezultatai”, – pasiruošimo pasirodymams užkulisius atskleidžia dainininkė.

 

DSC_8476_800x532 DSC_8573_800x532

 

Pirmoje laidoje Katažina atliko Jūratės Miliauskaitės dainą, antroje paruošė daugybę liaupsių sulaukusį grupės „Desireless” įkūnijimą.

 

DSC_9126_800x532 DSC_9152_430x600

 

„Prancūzų kalbos nemoku, tai jau buvo iššūkis. Jos judesiai, tas kampuotumas, viską susistygavau. Na ir, žinoma, įvaizdis – į viršų sukelti plaukai, kostiumas… Plaukų stilistės ilgai vargo, kol sukūrė tokią originalią šukuoseną, kol pavyko visus plaukus „pastatyti“ į vietą. Daug kas sakė, kad man labai tinka, reiks pagalvoti apie naują stilių. Tikrai labai daug komplimentų sulaukiau”, – šypsosi Katažina. Beje, apie, kad Katažinai labai tinka Desireless įvaizdis, prakalbo ir komisijos nariai.

 

DSC_9188_800x555

 

Katažinai nesvetimi šokiai, ji kartu su partneriu yra laimėjusi šokių projektą, buvo ir komisijos narė, o dabar stovi kitoje barikadų pusėje.

 

„Kritikos nebijau, pati sau esu didžiausia kritikė. Man svarbu gerai pasiruošti, pasirodyti ir nepamiršti pasimėgauti procesu. Labai gera, kad niekas neiškrenta ir galima išbandyti skirtingus savo įvaizdžius, kelti sau iššūkius ir juos įveikti. Jau dainavau lietuviškai, prancūziškai, šeštadienį išgirsite mane dainuojant … portugališkai! O kažkada laukia ir vyro įkūnijimas… Nereali patirtis!” – sako atlikėja.

 

Šį šeštadienį Katažina įkūnys grupės „Kaoma“ vokalistę ir atliks legendinę dainą „Lambada“, Egidijus Sipavičius įkūnys scenos kolegą Edmundą Kučinską, Justė Žičkutė taps socialinių tinklų žvaigžde Karolina Meschino, Gytis Ivanauskas visu priblokš išskirtiniu Marilyn Manson įkūnijimu. Žiūrovų laukia net dešimt naujų pasirodymų šeštadienį 19:30 per BTV.

 

Nuotraukų autorius Dovydas Beržinis