„Jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone savo optimizmu ji uždegs visus. Ši moteris – labai ryški asmenybė, o jos rašysena aiškiai parodo – ji kupina energijos, ryžto ir potencialo“, – taip apie žinomą dainininkę ir TV3 dvidešimtmečio projekto „X Faktorius“ teisėją Rūtą Ščiogolevaitę jau šį trečiadienio vakarą 21.00 val. skandalingiausiame infošou „Be komentarų“ pasakos žinoma grafologė, rašysenos ekspertė Elona Petkelienė.

 

Naujojo TV3 sezono šauklys – infošou „Be komentarų“ – atliko eksperimentą ir išsiaiškino kas slypi TV3 žvaigždžių rašysenoje. Jau šįvakar televizijos žiūrovai sužinos kaip žinomiems eterio veidams seksis dirbti kartu.

 

„Mano TV3. Čia šviesu!“ – tokį televizijos šūkį baltuose lapuose užrašė ir savo parašus suraitė vienos ryškiausių eterio asmenybių: R. Ščiogolevaitė, Algis Ramanauskas, Jurgita Jurkutė, Jurijus Smoriginas, Marijus Mikutavičius ir Mindaugas Rainys. Grafologė nežinojo, kurių žinomų žmonių rašyseną ji analizuoja, tačiau jos taiklios įžvalgos ir prognozės priblokš „Be komentarų“ žiūrovus.

 

„Labai tolerantiška, moteriška asmenybė, gebanti užjausti ir suprasti kitus žmones. Ji gali dirbti tiek komandoje, tiek lyderiauti. Naujajame televizijos sezone kartu su savo bendražygiais galės net ir aukščiausius kalnus nuversti“, – taip apie žaviąją J. Jurkutę, jau nuo rugsėjo 3-iosios su Martynu Starkumi, Agne Grigaliūniene ir M. Rainiu užimsiančią pozityvios ir energingos rytinės laidos „Nauja diena“ vedėjos kėdę, šįvakar pasakos E. Petkelienė.

 

Grafologė, analizuodama eterio žvaigždžių rašyseną, netgi atrado giminingas sielas. Pasak jos, naujojo TV3 projekto „Stebuklų šalis“ vedėjai A. Ramanauskas ir J. Smoriginas gali sudaryti puikų duetą. „Jie nuostabiai papildytų vienas kitą – dirbdami kartu jiedu gali pasiekti labai daug.“

 

Pasak specialistės, A. Ramanauskas – žmogus su polėkiu, turintis didžiulį potencialą: „Jis kūrybingas, konkretus, tiesmukas, savo nuomonę ir aiškią poziciją galintis išreikšti bet kokiu klausimu, todėl jo vieta neabejotinai yra televizijoje.“

 

J. Smorigino raštas grafologės akimis – talentingo, bet kartu labai emocionalaus bei mėgstančio konfliktuoti, diskutuoti ir savo tiesą įrodinėti žmogaus: „Jo gyvenimas ir sėkmė priklauso nuo jo nuotaikos.“

 

Kurią eterio garsenybę rašysenos ekspertė pavadins tikru Dievo kūriniu? Kaip jubiliejiniame sezone seksis svajonių jaunikiui M. Mikutavičiui ir kokių grandiozinių planų, pasak grafologės, turi J. Smoriginas?

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!