Praeitą savaitę milžiniškų reitingų sulaukęs realybės šou „Radži ieško žmonos” šį šeštadienį vėl sudrebino LNK televizijos eterį. Kova dėl garsaus dainininko meilės šou dalyvėms kuo toliau, tuo labiau įtempta.

 

Ant išlikimo kėdžių šeštadienį sėdo dvi konkurentės – go-go šokėja iš Šilalės Daiva ir šou naujokė, diplomuota ekonomistė Barbara. LNK televizijos žiūrovai nusprendė, kad Radži meilės neverta vilnietė Barbara. Tiesiai iš studijos pralaimėtoja išvyko namo ir į Taujėnų dvarą daugiau nebegrįš.

 

Savo kovą dėl Radži meilės Barbara pradėjo tik praeitą šeštadienį. Iš tiesioginio eterio į Taujėnų dvarą atvykusios merginos ją rado laukiančią miegamajame. Deja, savaitės neužteko sudominti svajonių jaunikį.

 

Šou išlikusios šilališkės Daivos akyse suspindo ašaros – mergina negalėjo patikėti, jog televizijos žiūrovai jai leido tęsti didžiąją gyvenimo kovą. „Esu be galo laiminga. Labai visiems ačiū. Jau seniai per atstumą myliu Radži. Padarysiu viską, kad už jo ištekėčiau”, – po transliacijos sakė Daiva.

 

Iškritusią dalyvę Barbarą tuojau pat pakeitė naujokė – šiaulietė Laura Svarytė. Laurą tiesioginio eteriu metu Radži išsirinko iš studijoje pasirodžiusių šešių Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėjų. „Vos pažvelgęs į Laurą supratau: noriu su šia mergina pabendrauti artimiau”, – savo pasirinkimą argumentavo dainininkas.

 

„Radži ieško žmonos” transliacija šį šeštadienį prasidėjo su didžiule intriga. Žiūrovai studijoje nebepamatė vienos iš šou dalyvių – šiaulietės Aistės. Mergina namo buvo išsiųsta dar iš Taujėnų dvaro – ir dėl itin gėdingos priežasties. Dvaro viešniai, senai Radži draugei Agnei Petravičienei, šiaulietė pasakė, kad į šou atvyko tik po prikolu. Agnę tokia merginos frazė įžeidė ir dalyvė tuojau pat turėjo palikti šou.

 

Kas toliau vyks Taujėnų dvare jau kitą šeštadienį, išvysite LNK televizijos eteryje.