„Gyvenime praleidau per daug progų, kad atsisakyčiau dar ir šios“, – tvirtai taria Lietuvos ožkų karaliene tituluojama Dalia Ėmužytė. Žinomos Širvintų krašto ūkininkės paliepimų kasryt klauso virš šešių šimtų ožkų, avių, sportinių žirgų. Naujajame TV3 televizijos rudens sezone šios moters gyvenimą stebės filmavimo kameros, o aštrų charakterį turės atlaikyti kitos dvi nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ dalyvės.

 

TV3_Pavojingi_aukstakulniai_Ozku_karaliene_Dalia_Emuzyte_Foto_Kristinos AleksynaitesBurbiskio_dvaras

Penkiasdešimtmetė nuosavo ūkio ir ekologinės sūrinės savininkė vos spėja suktis – ji ir pirmojo mūsų šalyje gurmanų festivalio sumanytoja, ir veikli verslininkė, kurios ožkų ūkis jau seniai vertinamas įspūdinga suma. Šiandien šiai moteriai daug kas pavydi užsispyrimo, nesibaigiančios energijos ir sėkmės.

 

„Pavydi ir artimieji, bet juk jie nežino, kokius sunkius kelius man teko nueiti, kad turėčiau visa tai, kas šiandien mane supa“, – atvirai prisipažįsta moteris. Jos istorija negali nesujaudinti iki širdies gelmių. Meilė vedusiam vokiečiui baigėsi į šipulius sudaužyta širdimi, o romanas su lietuviu – skaudžia išdavyste.

 

D. Ėmužytė su mėnesio kūdikiu ant rankų iš sostinės išsikraustė gyventi į apšepusį namą plynuose laukuose – be vandens ir elektros. Sukrapščiusi paskutinius pinigus, ji nusipirko devynias ožkas ir nutarė sekti savo močiutės pėdomis – pagal senovinį receptą gaminti sūrius.

 

Aplinkiniai iš tokios idėjos atvirai šaipėsi – sukiojo pirštu prie smilkinio ir laukė dienos, kada viską praradusi miestietė skuos lauk iš kaimo. Tačiau ji atlaikė visas juodžiausias dienas. Dabar Dalia yra viena didžiausių ir žinomiausių šalies ūkininkių, kuri didžiuojasi tituluojama ožkų karaliene. Tačiau jos sėkmė paženklinta karčiomis ašaromis ir sunkaus darbo prakaitu.

 

„Sutikau ne vieną vyrą, norėjusį būti su manimi, bet labai greitai paaiškėjo, kad jiems reikėjo tik mano pinigų. Tokios meilės aš nenoriu“, – sako vieniša mama.

 

Ištarusi „taip“ karščiausios TV3 rudens sezono naujienos kūrėjų avantiūrai, Dalia ryžosi tapti nuotykių šou „Pavojingi aukštakulniai“ dalyve.

 

„Nuolaidžiauti neketinu, savo pozicijas ginsiu tvirtai, tad kitoms poničkoms su manimi lengva nebus. Žmonės sako, kad mano charakteriais jau seniai supanašėjo su ožkų“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sako D. Ėmužytė, nekantriai laukianti „Pavojingų aukštakulnių“ premjeros per TV3. Eteris – jau rugpjūčio 31-ąją, pirmadienį, 20.00 val. Be Dalios žiūrovai išvys ir kitą dalyvę – bene garsiausią vestuvių planuotoją Lietuvoje – Kristiną Kaikarienę. O trečiosios dalyvės vardas paaiškės jau netrukus.

 

„Pavojingi aukštakulniai“ – nuo rugpjūčio 31 dienos pirmadieniais 20.00 val. per TV3!