Debiutinį singlą  „Tu man šiek tiek patinki“ jaunosios kartos atlikėjas, ,,Lietuvos balso“ dalyvis Vilius Popendikis specialiai pristato Valentino dienos išvakarėse. Pasak Viliaus, tai  – geriausia diena prisipažinti meilėje. „Žinau, kartais pritrūkstame drąsos atsiverti, kad mums kažkas labai patinka, todėl ši daina tam puikiai tiks. Jeigu įsimylėjote, vietoj žodžių galite tiesiog nusiųsti dainą. Jos tekste viskas pasakyta“, – šypsosi dainos autorius ir atlikėjas.

 

IMG_0011

 

Ar tai pirmas Tavo kūrinys?

 

Kūrinių esu parašęs daugybę, man tai – lyg savotiška meditacija, terapija. Kiekvienas skirtingas, kiekvienas ypatingas, kiekvienas įprasmina tam tikrą mano gyvenimo laikotarpį ar įvykį. Bet daina „Tu man šiek tiek patinki“ – pirmasis mano kūrinys, kurį pristatau pasauliui. Beje, svarbu paminėti, kad dainos žodžius parašėme kartu su taip pat jaunosios kartos dainininke Kristina Radžiukynaite, o muziką su prodiuseriais Kasparu Meginiu ir Edgaru Žaltausku.  

 

IMG_1733

 

Gal yra konkretus jausmų objektas, kam ši daina  skirta?

 

Daina nėra skirta konkrečiam žmogui, ji tiesiog yra apie jausmus ir skirta visiems, kas kada nors jautė, ar dabar jaučia panašius jausmus.

 

IMG_3988

 

Ką nori pasakyti savo muzika?

 

Jau būdamas visai mažas, kokių ketverių -penkerių  metų, traukdavau populiariausias to meto dainas autobuse, kieme, net turguje. Atsimenu, būdamas kokių šešerių metų, užlipau ant nedidelio kalniuko esančio tarp  daugiabučių, ir įsivaizdavau, kad tai  – mano scena. Traukiau dainas iš visos širdies ir laukiau, kol žmonės, smalsumo apimti, pradės žiūrėti pro langus. Norėjau dalintis tuo, ką turiu viduje, o muzika yra geriausias įrankis tai padaryti. Viena iš priežasčių, kuri labiausiai skatina kurti, yra ta, kad savo muzika galiu dovanoti pozityvią emociją jos besiklausantiems.

 

IMG_4079

 

Kas Tau yra geriausi pavyzdžiai šiandieniniame muzikos pasaulyje?

 

Šiandieniniame muzikos pasaulyje, kuriame, mano manymu, vyrauja skonių, žanrų, stilių sumaištis, laimi tikrumas. O tokie tikrumo pavyzdžiai kaip Ed Sheeran, Shawn Mendes, Sam Smith ir daugelis kitų mane be galo įkvepia.

 

IMG_5061

 

Kada sulauksime naujų Tavo dainų?

 

Aš nuolatos esu kūrybiniame procese, visą laiką kažką kuriu, tačiau tam, kad  galėčiau pristatyti naują dainą, vien mano kūrybos neužtenka. Tai didžiulis visos komandos darbas. Galiu tik pasakyti, kad šiuo metu kartu su komanda jau dirbame prie naujos dainos ir esu tikras, kad ilgai jos laukti nereikės.
 

 

IMG_20180427_115626_682 Vilius_Pobendikis Vilius_Pobendikis_2

 

Nuotraukos Vakarė Daukšytė