Vasarį paskelbusi Meilės mėnesiu, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 jau mėnesio 24 dieną, sekmadienį, pakvies į didžiausio masto televizijos projekto – „Chorų karai“ – premjerą. Ketvirtajame „Chorų karų“ sezone patriotinius jausmus puoselės ir visą Lietuvą suvienys 7 chorai. Choro, kurio choristai iš visos Lietuvos šiandien gyvena Vilniuje, generolėmis tapusios merginų projekto „ŠarkA“ atstovės sako „Chorų karuose“ pradedančios naują muzikinės karjeros etapą.

 

Merginų projekto „ŠarkA“ narėms dėmesio netrūksta iki šiol: jos aktyviai koncertuoja, nuolat repetuoja naujus choreografinius žingsnelius, žiniasklaidoje mirga merginų interviu, kone kas porą mėnesių „ŠarkA“ pristato vis naują kraują kaitinantį įvaizdį. Tačiau pritrūkusios iššūkių merginos dar praėjusį lapkritį priėmė „Chorų karų“ prodiuserių pasiūlymą dalyvauti didžiausio masto muzikiniame šou ir išsikėlė tikslą parodyti, ko iš tikrųjų yra vertos.

 

„Aukštyn! Ir ne vienu, o daugiau laiptelių, – aiškina šiltai šypsodamasi „ŠarkA“ narė Gintarė Valaitytė paklausta apie dalyvavimą „Chorų karuose“. – Iš tikrųjų šiame televizijos projekte pradedam naują „ŠarkA“ etapą. Jis bus įdomus, intriguojantis, netikėtas. Ir ne tik todėl, kad Kristiną Ivanovą pakeis visas choras, bet svarbiausia yra tai, kad esame pasiryžusios atiduoti visą energiją ir ja užkrėsti chorą, kad įrodytume, jog ir Vilnius vertas dainingiausiojo miesto titulo! Tiesa, mums jau beveik pavyko…“

 

Viešai ne kartą pasisakiusios, kad „ŠarkA“ – muzikinis projektas, kurio sudėtis gali kisti, – atrodo, merginos nemelavo ir yra pasiryžusios drąsiai priimti naujus iššūkius. „Galvoje tik viena – „Chorų karai“. Galima sakyti, kad „ŠarkA“ projektą šiandien sudaro nebe trys, o aštuoniolika narių, – sako juokdamasi Ieva Stasiulevičiūtė. – Siekiame profesionalumo, tam subūrėme savo choro komandą. Viso projekto metu mums padės vokalo mokytojai, choreografai, stilistai ir kiti geriausi savo sričių specialistai. Žodžiu, rodysim aukštą lygį.“

 

Kaip merginoms seksis konkuruoti su kitais šešiais chorais, pradės aiškėti jau nuo vasario 24 dienos. „Chorų karuose“ meilę savo miestams, pagarbą tėvynei ir patriotiškumą puoselės dar 6 chorai: Druskininkų, kurio generolas – Anatolijus Oleinikas, Kauno miesto su grupe „16 Hz“, Vaidos Genytės vadovaujamas Policijos choras, Tauragės miesto su Donalda Meiželyte priešakyje, Vytauto Matuzo vadovaujamas Panevėžio miesto choras. Prie projekto prisijungs ir dar vienas choras, kuris laikomas paslaptyje.

 

Laukiamiausia vasario, Meilės mėnesio, – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ premjera – jau vasario 24-ąją, sekmadienį, 19.30 val. tik per TV3!

 

„Chorų karų“ premjera – vasario 24-ąją, sekmadienį, 19.30 val. tik per TV3!