Teatro ir televizijos aktorė Emilija Latėnaitė aktorė sako, kad niekada negalvojo, jog taps taip gerai visiems žinoma ir mėgstama. Priešingai, ji buvo tvirtai įsitikinusi, kad jei tik stojamajame egzamine komisija pasakys, jog ji neturi kompetencijos, ji atsisakys savo svajonės. „Aktorinis man visada atrodė išrinktųjų profesija. Į aktorius scenoje žiūrėdavau kaip bjaurusis ančiukas į gulbes ir nedrįsdavau net pagalvoti, kad galiu būti viena iš jų. Į vaidybos stojamuosius ėjau kaip pas žynius: jei pasakys, kad negaliu būti aktore, vadinasi ir nelemta. Bet džiaugiuosi, kad mano aktorystės kelias prasidėjo“, – prisiminimais dalinasi aktorė.

 

Latenaite1

 

Pasak Emilijos Latėnaitės, vaidinant nuolat nutinka daugybė dalykų, nuo pačių rimčiausių iki pačių linksmiausių. Aktorė neslepia džiugesio, kad kiekvienas naujas pasiūlymas jai teikia tik pačias geriausias emocijas ir išskiria vieną ypatingą, kurio sulaukė šią vasarą. „Visada smagu dirbti ir su naujais kolegomis, komanda. Gavusi pasiūlymą vaidinti LNK situacijų komedijoje „Galiu rytoj“, ilgai nedvejojau. Džiugus iššūkis buvo aikštelėje susitikti su broliu Baliu Latėnu, kuris rašė ir scenarijų, ir buvo režisierius. Nauja darbinė patirtis, kai darbe vietoj brolio matai tik režisierių, o asmeninius santykius turi palikti už aikštelės ribų. Esu patenkinta mūsų bendru darbu“, – pasakoja serialo „Galiu rytoj“ pagrindinė aktorė Emilija Latėnaitė.

 

Latenaite2

 

 

Situacijų komedijoje „Galiu rytoj“ Emilija įkūnija labai griežtos ir it degtukas įsiplieskiančios grožio salono vadovės Ligitos vaidmenį. „Šis personažas man įdomus savo charakterio kontrastais, savo emocijų kaita. Tokie personažai visada žavėdavo – jų ir nemėgsti, bet ir užjauti, ir pamilsti, ir juokiesi. Ligitos personažą pamilau. Buvau pasiilgusi ryškaus komedijinio vaidmens su plačia emocijų amplitude. Buvo linksma vaidinti Ligitą ir atrasti, kokias charakterio spalvas ji iš manęs traukia, nustebdavau per kiekvieną filmavimą, nes šis vaidmuo reikalavo spontaniškumo ir paklusimo savo vidiniams impulsams, kurie dažnai labai netikėti“, – atvirauja Emilija Latėnaitė.

 

Latenaite3

 

Latenaite4 Latenaite5

 

Su talentinga ir emocijomis trykštančia aktore susitiksime kiekvieną antradienio vakarą, 20 val., situacijų komedijoje „Galiu rytoj“ per LNK.