Likus mažiau nei dviems savaitėms iki karščiausio TV3 vasaros projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ finišo, jo dalyviai sukėlė dar vieną skandalą. Vos nurimus kalboms apie naktinį Simonos ir Marijaus pasimatymą, savo aistrų nesuvaldė kiti du barmenai. Nepaisydami visą parą įrašinėjančių filmavimo kamerų, netikėtai į projektą grįžusi Aistė ir jos simpatija Renaldas stebint visai šaliai pademonstravo tai, ko nesitikėjo niekas.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Aiste_1

 

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. TV3 žiūrovų laukia atvira „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje bus atskleista, kaip nuo projekto pradžios vienas kitam simpatijų neslėpę, nuoširdžiu kaimietuku pramintas, Renaldas ir intrigantė Aistė, atsidavė nevaldomoms aistroms. Atsiradę bendrame miegamajame dalyviai, rodos, pamiršo, kad juos stebi tūkstančiai: pasislėpę po antklode jie pasimylėjo.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Aiste_2

 

„Kažkodėl užmigau viename karavane, bet atsidūriau kitame. Aš nuėjau miegoti vienas, o atsibūdau ne vienas…“ – po kartu su Aiste praleistos nakties sunkiai žodžius rinko Renaldas.

 

Po nakties šėlionių abu dalyviai jautėsi itin nejaukiai ir apgailestavo dėl savo poelgio. Merginą už šou ribų turintis Renaldas baiminosi, kad su Aiste praleista naktis nulėmė jo asmeninių santykių pabaigą: „Žiauriai padariau negerai. Net neįsivaizduoju, ką aš jai pasakyčiau. Laukė, dabar jau nežinau ką ji veikia…“

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Renaldas ir Aiste_1

 

Netikėtai į realybės šou grįžusios Aistės pasirodymas ne tik suglumino jau finišo tiesiąją matančius barmenus, bet ir įnešė tikros sumaišties. Nors anksčiau iš projekto iškritusi mergina negali kovoti dėl pagrindinio prizo, tačiau ji dalyvaus pliusų-minusų vakaruose ir padės likusiems projekto dalyviams dirbti baruose.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Renaldas ir Aiste_2

 

Kodėl graudžias ašaras lies Aistė? Kaip savo poelgį aiškins Renaldas? Visi atsakymai – jau šį vakarą 21.00 val. realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės išlikimo kovų transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!