Pamažu artėja Kalėdos ir norėtumėte numesti kelis kilogramus? Vasarą sportavote ir aktyviai leidote laiką lauke, o prasidėjus šaltajam ir lietingam rudens sezonui, nebežinote, ką daryti? Nepraraskite geros formos ir rudenį.

 

Rudenį taip pat būna gražių dienų, kai galite traukti į žygius, važinėti dviračiu ar tiesiog vaikštinėti parke. Blogas oras neturėtų būti priežastis, kodėl turėtumėte praleisti visą dieną namie, rašo webmd.com.

 

Vasarą nesinori eiti į sporto salę, tačiau rudenį viskas pasikeičia. Visada norėjote išmokti šokti salsą? O gal be galo mėgstate plaukioti? Kažkada mokėjote boksuotis? Rudenį ir žiemą galite išbandyti visas sporto šakas, kurioms neturėjote laiko vasarą.

 

Nesėdėkite pasyviai prie televizoriaus. Žiūrėdami mėgstamą serialą galite sukti lanką, šokinėti per virvutę ar daryti pritūpimus.

 

Kad sportuoti būtų lengviau, susidarykite dienotvarkę, kurios laikykitės. Jei sportuojate lauke, prisiminkite, kad rudenį dienos greitai trumpėja, todėl prisisekite atšvaitus prie aprangos.

 

Renkitės sluoksniais, kad sušilę galėtumėte ką nors nusirengti. Rinkitės specialią sporto aprangą, kuri yra pralaidi orui, bet pakankamai šilta.

 

Eikite pasivaikščioti į tolimesnį nuo namų parką, apsipirkinėkite tolimesnėje parduotuvėje, lipkite laiptais, o ne važiuokite liftu, išeikite pasivaikščioti per pietų pertrauką.

 

Ruduo – puikus metas pasirūpinti kūnu ir siela. Lankykitės masažuose, išmokite medituoti, pradėkite gaminti rankdarbius ir pan.