Atsižvelgus į vienos mylimiausių televizijos ekrano žvaigždžių Beatos Nicholson kulinarinių atradimų laidos „Beatos virtuvė“ gerbėjų prašymus laida TV3 eteryje nuo šiol karaliaus kur kas patogesniu metu – šeštadieniais 17.40 val. Lyg kviesdama tikrąja to žodžio prasme nepramiegoti savo mylimiausių laidų, Beata išduoda paslaptį: „Televizija man – prabanga ir malonumas, kuriuo mėgaujuosi po truputį, bet iki galo. Mes savo namuose Londone visas sofas ‚sutempėm‘ į vieną kambarį – kad mylimas laidas su šeima ir draugais galėtume patogiai stebėti visi kartu“, – šypsosi B. Nicholson ir jau rytoj pavakarę kviečia įsijungti jos laidą, mat joje – visos paslaptys apie lietuvių labai mėgiamą patiekalą – koldūnus!

 

„Beatos virtuvėje“ lankysis net du svečiai – ponia Vita iš Viduklės, kuri, kaip sako pati Beata, „geriau nei aš ar jūs išmano visas paslaptis apie koldūnus“ ir „Lietuvos talentų“ nugalėtojas akordeonistas Martynas Levickis.

 

„Viduklė, kaip žinia, nuo seno garsėja koldūnų patiekalais, o šiemet surengė specialią šventę ir net pastatė paminklą… koldūnų gamintojai! Viešnia Vita apie koldūnus paaiškins viską nuo A iki Z: kaip paruošti tešlą, kaip tinkamai ją kočioti, kaip paruošti įdarą koldūnams − ir atskleis dar daug daug paslapčių, – rytojaus laidą anonsuoja Beata. – Man ši laida viena įspūdingiausių. Iš pradžių tuos mažučiukus koldūniukus ‚raityti‘ nelabai sekėsi, tačiau kai pagaliau viską padariau taip, kaip reikia, mano laimei ribų nebuvo!“ Garsiausia TV3 kulinarė šypsodamasi priduria, kad jei namie nepavyks pasigaminti mažų koldūnų, darykite taip, kaip mokate. „Naminiai koldūnai yra gėris, grožis ir taika!“ – entuziazmu trykšta Beata.

 

Beata, nepaliaujanti žavėtis kitu savo laidos svečiu M. Levickiu, sako: „Jis toks talentingas, mandagus, žinantis, ko nori, ramus, užtikrintas ir malonus, turintis gerą humoro jausmą, o akordeoną valdo lyg koks dievaitis. Svajonių jaunikis – ne kitaip!” Beata žada, kad laidoje jaunasis talentas dar ir gyoza jaoudzi koldūnus raitys kuo puikiausiai…

 

Beata pristato naujovę – laidai iš antradienio persikėlus į šeštadienius, kai ją pamėgusieji galės skirti daugiau laiko patiekalų gamybai, savo interneto tinklaraštyje www.beatosvirtuve.lt mylima kulinarė žada surašyti, kokių produktų reikės, norint šeštadieniais gaminti drauge su ja.

 

O užbaigdama moterišką moralą apie televizijos žiūrėjimą B. Nicholson šypsosi: „Mano vaikai jau ūgtelėję – dabar kartu pradedame atrasti malonumą mylimą laidą ar filmą žiūrėti drauge. Ne, kiurksoti ilgai nesinori, tačiau televizija, kaip ir visa kita gyvenime – tinkamai dozuojant – yra sveika. Tikiuosi, kad naujas ‚Beatos virtuvės‘ laikas ją pamėgusiems bus dar patogesnis ir pataikys į savaitgalio ritmą.“

 

Visas praėjusias „Beatos virtuvės“ laidas galite žiūrėti sau patogiu metu televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/beatosvirtuve; o laidą gestų kalba rasite čia: http://www.tv3play.lt/program/beatosvirtuvesugestukalba.

 

„Beatos virtuvė“ – nuo šiol nauju patogesniu laiku – šeštadieniais 17.40 val. tik per TV3!