Obuolius mėgsta ekstravagantiški, impulsyvūs ir draugiški žmonės. Net ir kebliose situacijose jie priima sprendimus greitai. Obuolių mėgėjams patinka keliauti, atrasti naujas vietas gimtojoje šalyje ar užsienyje. Jie – geri lyderiai ir organizatoriai. Kartais gali būti karštakošiai.

 

Vynuoges mėgstantys žmonės būna šilti, mandagūs, pilni entuziazmo ir gyvenimo džiaugsmo. Jie – draugiški ir mėgstantys būti kompanijoje. Jiems patinka grožis ir gamta. Nors jie gali greitai supykti, tačiau jų pyktis netrukus atlėgsta.

 

Bananų mėgėjai geros širdies, mylintys, mandagūs, visus užjaučiantys. Jie jautrūs ir nepakankamai pasitikintys savimi, tačiau dažnoje situacijoje pranoksta kitus. Jie lengvai užmezga harmoningus, ilgalaikius santykius.

 

Vyšnias mėgsta malonūs, ištikimi, nuoširdūs, šeimyniški, kūrybingi ir lakios vaizduotės asmenys. Jų gyvenime dažnai pasitaiko nuosmukių ir pakilimų. Meilėje toks žmogus yra ištikimas ir nuoširdus, bet nelabai bendraujantis.

 

Kokosų mėgėjai mąslūs, atsargūs, apsukrūs, draugiški, sąmojingi ir kartais užsispyrę. Meilėje jie aistringi, bet trokšta protingo partnerio.

 

Apelsinų mėgėjais galima žavėtis už jų kantrybę ir valią. Jie drovūs, patikimi, darbštūs, estetai. Meilėje jie būna pasiaukojantys, vengiantys konfliktų.

 

Persikų mėgėjai nuoširdūs, draugiški, nepriklausomi, ambicingi ir atlaidūs. Jie mėgaujasi gyvenimu tokiu, koks jis yra. Meilėje toks žmogus aistringas, uždaras, bet nuoširdus.

 

Kriaušių mėgėjai judrūs, išradingi, nekantrūs, bet kartais neapdairūs. Taip pat jie jautrūs, neramūs ir šiek tiek nervingi. Jiems patinka diskusijos ir proto mankšta. Jie lengvai susiranda draugų, tačiau sunkiai palaiko ilgalaikius santykius.

 

Ananasų mėgėjai drąsūs, patikimi, sąžiningi, pasitikintys savo jėgomis ir geri organizatoriai. Jie greiti keisti karjerą. Labai rūpestingai renkasi draugus, tačiau tikriems draugams visada būna ištikimi. Priešingą lytį paperka ananasų mėgėjų nuoširdumas ir sąžiningumas. Kartais jiems sunkiai sekasi išreikšti savo jausmus.

 

Braškių mėgėjai ekstravagantiški. Jiems patinka graži, išpuoselėta aplinka. Jie – optimistai, turintys nepaprastai gerą humoro jausmą ir mėgstantys draugiją.

 

Arbūzų mėgėjai energingi ir aktyvūs. Jie optimistai, kurie per daug dėl nieko nesijaudina, nes žino, kad vis tiek ras tinkamiausią sprendimą.