Kaip gyvi žmonės virsta legendomis?! O per penkiolika minučių parašytos dainos – hitais? Kodėl karjeros viršūnėje garsiausios grupės išsiskirsto? Šį vakarą, 19.30 val., „KK2 penktadienyje“ – daugybė istorijų apie seniai matytus, girdėtus, bet tikrai nepamirštus atlikėjus. Nebėra nei „Naktinių personų“, nei „Nerijos“, nei „Delfinų“.  Ar visi susipyko, išsidraskė? O gal jau mąsto apie atgimimą?

Alanas_kk2_penktadienis

„Naktinių personų“ narys Alanas Chošnau prisimins, kaip, būdamas vos 18-os, jau dainavo penkių tūkstančių miniai, skambėjo grupės hitai „Ir taip visada“, „Tavo paveikslas“. „Tai buvo vienos pirmųjų dainų, su kuriomis ėmėme žengti į pop muzikos pasaulį ir formuoti Lietuvos muzikinį skonį“, – sakė Alanas. Pačia sėkmingiausia grupės daina atlikėjas vadina „Aš jaučiuosi taip keistai“, o savo solinės karjeros – „Virš kasdienybės“.

 

Alanas prisimins auksinius „Naktinių personos“ šlovės laikus, kai gerbėjos atlikėją sekdavo iki pat namų durų.

 

„Į mano butą buvo parodytas kelias, visur buvo aprašinėta „Alanas“, „Alanas“… Atidarai laiptinę

ir iki paties buto buvo pripaišyta visokių linkėjimų, širdelių. Ryte išeini ir jau stovi dvi panos su gėlėm. Galvoji: vau. Kai laiptinėje darė remontą, klausė, ar tikrai noriu visa tai išvalyti iš savo istorijos“, – šypsojosi Alanas.

 

„Delfinų“ lyderis Stano pasakos, kad jo ir Alano butai buvo tame pačiame name, tik skirtingose laiptinėse.

 

„Kai nebuvo kodinės spynos, net nežinojau, kiek gerbėjų laukti ir ko iš jų laukti. Dabar jos jau užaugusios, susitinkam, pasijuokiam. Atsimenu, kai mano gyvenime atsirado mano žmona, tai vargšę, ją persekiodavo, stebėdavo, kas ji tokia, kodėl čia trinasi“. Pasak Stano, jo būsimoji žmona nebuvo jo gerbėja, buvo šokėja, kurią jis nukabino naktiniame klube. Jie yra vedę du kartus, nes buvo oficialiai išsiskyrę.

 

„Kaltos ambicijos, įsivaizdavimas, kad žinai geriau, kad gali nuspęsti už kitą žmogų. Kalbu apie save, bet tikiuosi, kad ji pasakytų tą patį. Buvome du durniai, kurie nori įrodyti, kad galiu gyventi be tavęs. Paskui paaiškėjo, kad vis dėlto negalime vienas be kito. Išsiskyrėm oficialiai per mėnesį, o po pusantrų metų atskiro gyvenimo vėl sugrįžom prie bendro gyvenimo ir gimė dar du vaikai“, – pasakos Stano.

 

Savo sugrįžimą į didžiąją sceną prisimins ir Vaida Genytė. „Dainų dainelėje“ išgarsėjusi solistė buvo dingusi dešimtmečiui.  „Ir staiga sulaukiu dviejų televizijų skambučių vienu metu su kvietimu ateiti į muzikinį projektą. LNK „Žvaigždžių duetų“ prodiuseriai sakė, kad Alanas Chošnau ilgai rinkosi partnerį ir pasirinko mane.  Ir aš tuomet pasirinkau LNK. Ačiū tau, Alanai“, – laidoje „Naktinių peronų“ lyderiui dėkos Vaida Genytė.

 

„KK2 penktadienio“ studijoje skambės seniai girdėti hitai, liesis ilgai slėpti skauduliai ir į dienos šviesą bus ištraukti kriminalai. Jau šį vakarą 19.30 val. per LNK. 

 

Alano VIDEO apie gerbėjas: