„Būtų be galo sunku parodijuoti patį Justiną Jankevičių, todėl stengiausi įkūnyti ne tiek jį, kiek jo kuriamą personažą. Turėjau būti labai fainas, gražus, garsus, ryškus ir tai nebuvo lengva. Aš kaip asmenybė nesu toks spalvingas, todėl tam, kad sukurčiau tokį personažą, turėjau perlipti per save“, – prisipažįsta TV serialų žvaigždė aktorius Šarūnas Banevičius, kartu su parodijų laidos „Ekranai“ komandos nariu Zigmantu Baranausku įkūnijęs „Gero vakaro šou“ vedėjus J. Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį.

 

banevicius1 (Small)

 

Pasak žinomo aktoriaus, pasiūlymas tapti parodijų šou „Ekranai“ svečiu, jam nei kiek nebuvo netikėtas, o ir galvoti jis ilgai nesiruošė – iškart sutiko. „Oo… ir vėl komedija!“, – būtent tokia mintis buvo pirmoji, šovusi į galvą Š. Banevičiui.

 

banevicius2 (Small)

 

„Juokinga, bet mane dažniausiai kviečia vaidinti komedijose, todėl tikrai nenustebau. Iš esmės esu iš tų žmonių, kurie arba daro, arba ne, todėl nebuvo apie ką galvoti“, – šypsosi vienai laidai prie „Ekranų“ komandos prisijungęs Šarūnas.

 

banevicius3 (Small)

 

Jaunas aktorius labai atsargiai vertina savo pasirodymą, mat yra įsitikinęs – parodijų žanras yra pats sudėtingiausias kalbant apie aktorystę: „Akademijose niekas nemoko parodijavimo meno, o kadangi šis žanras dar ir labai jaunas, nėra guru, į ką būtų galima lygiuotis. Bet aš stengiausi, bandžiau, žaidžiau – žiūrėsime kaip pavyko“.

 

Kaip aktoriams sekėsi įkūnyti M. Stasiulį ir J. Jankevičių? Ką Z. Baranauskas naktį veikė kanalizacijos šulinyje? Ir kodėl apsistumdė Marius Repšys ir Renata Kutinaitė? Jums kuo puikiausiai pažįstamos laidos ir viena už kitą juokingesnės jų parodijos – jau šį antradienio vakarą 21.00 val. „Ekranuose“ per LNK.