Šiandien kino ekranus išvydo lietuviška romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“. Šalia žymių šalies aktorių filme pagrindinį vaidmenį sukūrė laidų vedėjas ir humoristas Justinas Jankevičius, kuriam filme tenka ypatinga užduotis – nugalėti varžovą ir priversti mylimąją vėl jį pamilti. Tačiau kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankęs J. Jankevičius aktoriaus Dainiaus Kazlausko vaidinamą savo priešininką šįkart turės įveikti kulinarinėje dvikovoje.

 

DSC_3065 (Small)

 

Pasak filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ kūrėjų, naujos lietuviškos romantinės komedijos žiūrovų laukia tikra išradingumo, nesusipratimų, desperacijos ir emocijų karuselė. Filme du draugai vardan bendro tikslo – susigrąžinti mylimąją – imsis pačių kvailiausių priemonių.

 

DSC_3096 (Small) DSC_3104 (Small)

 

Jau rytoj, šeštadienį, kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai išvys dar vieną azartišką kulinarinę kovą. Joje dėl filme J. Jankevičiaus mylimąją vaidinančios aktorės Elžbietos Latėnaitės simpatijų susikaus ir komedijoje dėl moters dėmesio kovojantys D. Kazlauskas ir J. Jankevičius. Kolegei jiedu ruoš ypatingus patiekalus iš sojos produktų, nes E. Latėnaitė – veganė.

 

DSC_3175 (Small)

 

Padedamas „Proflame Expert“ vadovo ir grilių eksperto Vaidoto Rutkausko aktorius D. Kazlauskas ruoš sojos vėrinukus ir žiūrovams pasakos, kad J. Jankevičiaus aktoriniu talentu filmavimo aikštelėje visi liko sužavėti. „Po pirmos filmavimo dienos aš pasakiau ir Justinui, ir visiems kitiems, kad jis filme atrodė fantastiškai. Visi buvome labai nustebę“, – sakys D. Kazlauskas.

 

DSC_3236

 

Mylimąją už filmavimo aikštelės ribų turintis J. Jankevičius ruošdamas šefės Ilonos Juciūtės sumanytą patiekalą paatviraus, kad vienas keisčiausių dalykų vaidinant šiame filme buvo bučiuoti kitą moterį.

 

DSC_3271

 

„Aišku, keista bučiuoti kitą moterį. Paprastai, jei tu gatvėje prieitum ir pabučiuotum kažkokią moterį, su tuo tavo turimiems santykiams – viso gero“, – žiūrovams pasakos J. Jankevičius.

 

Kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam… Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

 

Linksmą ir nuotaikingą J. Jankevičiaus, D. Kazlausko ir E. Latėnaitės interviu, intriguojančią kulinarinės kovos atomazgą, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ per TV3.

 

Laidoje „Virtuvės istorijos“ nuo šiol vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai ar kolegos rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama ar žmona, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos – tomasfoto.lt