Jau šiandien, pirmadienį, rugpjūčio 27-ąją, 21.00 val. jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono šauklys – infošou „Be komentarų“ savo žiūrovams pateiks itin pikantišką kąsnelį – kadrus iš penktadienį įvykusių žiūrimiausio serialo Lietuvoje „Moterys meluoja geriau“ žvaigždės Ingos Norkutės ir „Naisių vasaros“ aktoriaus Aurimo Žvinio vestuvių. Šventės užkulisiai, žvaigždžių džiaugsmo ašaros ir išskirtiniai interviu su ką tik „iškeptais“ jaunaisiais bei susijaudinusiais jų tėvais.

 

„Važiuodama automobiliu iki bažnyčios, jaučiausi kaip filme. Bet kai pažiūrėjau savo būsimam vyrui į akis, supratau, kad tai rimta, o tada jau nebegalėjau sulaikyti ašarų – verkiau iš džiaugsmo“, – po vestuvių ceremonijos „Be komentarų“ komandai prisipažino I. Norkutė.

 

Senovinis automobilis, įspūdinga žemę siekianti nuotakos suknelė, ašaros prieš amžinos meilės priesaiką bažnyčioje, jaudinanti ceremonija bei pirmasis vyro ir žmonos bučinys – „Be komentarų“ kameros užfiksavo viską, kas įdomiausia TV3 žiūrovams.

 

„Buvau labai rami nuotaka, iki tol, kol man suskambo mobilusis telefonas ir išgirdau, kad nespėjo pagaminti mūsų su Aurimu vestuvinio torto, todėl jo nebus! Po šio skambučio pasidariau tikra nuotaka-siaubūnė“, – šįvakar 21.00 val. šypsosis žiūrimiausio serialo Lietuvoje žvaigždė.

 

Žinomų aktorių vestuvėse tėvas nuotakos nelydėjo iki altoriaus, svečiai nemėtė ryžių ir pinigų į orą, o jaunieji neleido baltų balandžių į žydrą padangę. Visa tai, pasak I. Norkutės – dėl saugumo.

 

„Žinot, su balandžiais gali kas nors negero nutikti. Būna, kad ir pinigus mėto, tai gali ir į veidą pataikyti. Nuo visų galimų nelaimingų atsitikimų mes apsisaugojome. Tėvelis prie altoriaus taip pat nevedė, kadangi dar pati paeinu, nors ir vyresnė esu“, – išskirtiniame „Be komentarų“ reportaže juokaus nuotaka.

 

 

Kokio garsaus dizainerio kurta suknele šią ypatingą dieną buvo pasipuošusi I. Norkutė? Kur po ceremonijos bažnyčioje išvyko švęsti jaunieji ir ko jaunavedžiams linkėjo jų tėvai bei žiūrovų pamėgto serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris Rolandas Skaisgirys? Įdomiausi atsakymai – „Be komentarų“ laidoje šį pirmadienio vakarą 21.00 val. per TV3.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!