TV3 laidų „Be komentarų“ ir „Stebuklų šalis“ vedėjas, projekto „Šok su manimi“ dalyvis Algis Ramanauskas ištarė „taip“ futbolui ir kartu su šalyje puikiai žinomu garsenybių futbolo klubu ‚Prelegentai‘ išvyko į varžybas Lenkijoje. „Labai abejoju, ar Ramanauskas kada nors gyvenime yra spyręs į futbolo kamuolį, bet dėl kažkokių nepaaiškinamų priežasčių jis vis dėlto važiavo drauge“, – sako dainininkas, grandiozinio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ vedėjas Marijus Mikutavičius, ir priduria, jog kartu su savimi Algis visur nešiojosi seną, vintažinį lagaminėlį. Kas buvo tame lagaminėlyje? Neįtikėtiną istoriją M. Mikutavičius pasakos jau šio trečiadienio, rugsėjo 19-osios, vakarą, 19.40 val. besisvečiuodamas TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“.

 

Marijonas iki šiol šią istoriją prisimena vos sulaikydamas juoką: „Algis tą paslaptingą, aptrintą lagaminą visos kelionės metu labai akylai saugojo, nepaleido iš rankų. Visiems futbolo komandos draugams buvo labai įdomu, ką ten tokio jisai slepia, tačiau Ramanauskas tylėjo. Pačioje kelionės pabaigoje lagaminėlis netyčia išsprūdo jam iš rankų ir nukritęs ant žemės atsidarė. Paaiškėjo, kad lagamine – nieko daugiau, tik rūkyta višta!“

 

TV3 eteryje šmaikštusis M. Mikutavičius su vienu iš „Stebuklų šalies“ vedėjų – Vytautu Šapranausku − susigrums iki ašarų juokingame anekdotų mūšyje, o kartu su Mindaugu Stasiuliu, Džiugu Siaurusaičiu ir Jurijumi Smoriginu humoro šou studijoje uždainuos „Lietuva brangi“.

 

„TV3 žiūrovai jau šį trečiadienį galės patys įsitikinti, jog Marijonas – ne tik puikus muzikantas, bet ir nuostabus humoristas, kurio istorijos ir nutikimai gali prajuokinti net ir didžiausius humoro ryklius“, – intriguoja Dž. Siaurusaitis.

 

Ar J. Smoriginas, Šapro prašymu, „Stebuklų šalies“ studijoje sušoks viliotinį? Kokią juokingą istoriją apie M. Mikutavičių atsilygindamas papasakos A. Ramanauskas? Kokybiško humoro vakaras – jau šį trečiadienį 19.40 val. tik per TV3.

 

„Stebuklų šalis“ – trečiadieniais 19.40 val. tik per TV3!