Šiais metais tikriausiai norisi, kad antroji pusė žinotų, kokia yra jums svarbi. Parodyti dėmesį yra labai svarbu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai galima padaryti nebūtinai su dovanomis iš prekybos centrų. Rankų darbų dovanos po eglute daug ypatingesnės, šiltesnės ir ilgiau išliekančios atmintyje. Štai kelios kalėdinių dovanų romantikams idėjos.

 

6 kalėdinių dovanų romantikams idėjos:

 

dovanos

  • Stiklainis su idėjoms naujiems pasimatymams. Reikėtų pasidomėti, ką smagaus būtų galima nuveikti jūsų gyvenamoje vietoje ir netoliese. Galima įtraukti jau pamėgtus užsiėmimus, bet turėtų būti ir kažkas naujo, jaudinančio. Kiekvieną idėją užrašyti ant spalvoto popieriaus lapelių (galima širdelės formos). Lapelius sumesti į stiklainį, kurį apklijuoti kalėdinėmis dekoracijomis, perrišti raudonu kaspinu ir įteikti, kaip kalėdinę dovaną, kuria bus galima naudotis visus metus.
 
  • Naujų dalykų mokymasis dviese. Reikėtų pasidomėti, ką antroji pusė labiausiai mėgsta. Labai smagu ko nors mokytis dviese: nuo šokolado gamybos ir degustacijų pamokų iki pačių įvairiausių rankdarbių, pavyzdžiui, laipiojimo arba fotografijos pamokas. Namie galima skirti popietę eksperimentavimui su įvairiais maisto produktais. Bendra veikla suartins ir išmokys kažko naujo.
 
  • Personalizuoti daiktai. Jūsų išrinktasis dievina kavą? Padovanokite jam puodelį su asmeniniu palinkėjimu. Jūsų brangiausioji po ilgos dienos mėgsta mirkti putų vonioje? Padovanokite rankų darbo vonios burbulų su eteriniais aliejais. Mėgstate keliauti? Padovanokite žemėlapį su pažymėtomis vietomis, kurias jau esate kartu aplankę. Tokios unikalios dovanos padeda pasijausti mylimiems.
 
  • Mėgstamiausių prekybos ir paslaugų vietų kuponų knyga. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo banali dovana, tačiau pažvelkite tai iš kito kampo: tokia dovana yra labai praktiška ir tinka, jei nenorite išleisti daug pinigų. Reiktų rinktis kuponus, kurie galėtų būti naudingi žmogui, kuriam bus skirta dovana. Jeigu antroji pusė mėgsta skaniai pavalgyti, jis tikrai apsidžiaugs gavęs dovanų kuponą apsilankyti restorane ar degustacijoje. Jeigu jam patinka kinas, jis tikrai apsidžiaugs bilietais į kino teatrą. O jeigu domisi mokslu, tai jam tikrai patiks apsilankyti observatorijoje ir galimybė giedrą naktį stebėti žvaigždes pro teleskopą.
 
  • Prisiminimų stiklainis. Tai ideali dovana beveik kiekvienai progai, ne tik šv. Kalėdoms. Jai paruošti reikės laiko. Ant 365 lapelių užrašyti mielus prisiminimus apie kartu praleistą laiką. Lapelius sudėti į stiklainį ir jį papuošti kalėdinėmis dekoracijomis. Ant lapelių galima rašyti ne tik prisiminimus, bet ir komplimentus ar meilės prisipažinimus. Tokia dovana sušildys širdį kiekvieną kartą, kai ją paimsite į rankas.
 
  • Nuotraukų koliažas. Šiandien visi nuotraukas talpina į socialinius tinklus, tačiau spausdintos nuotraukos atrodo vertingesnės. Nuotraukas su įsimintinomis akimirkomis galima sudėti į albumą arba suklijuoti į koliažą. Jeigu neturite daug bendrų nuotraukų, galbūt galima padovanoti fotosesiją dviem. Kūrybingos, linksmos dovanos, kurios skatina mielus prisiminimus, yra pačios geriausios.