Kiekviena diena atneša šį tą įdomaus ir naujo, net tuomet, kai jaučiamės paskendę rutinoje. Apie pastarąją vasario 26 – kovo 3 d. trims Zodiako ženklams nebus kada nė galvoti. Jų laukia išties išskirtinis laikotarpis. Kas gi tie, kurių laukia nuotykiai?

 

AvinasZodiac,Signs,On,Touch,Screen.,Woman,Choosing,Horoscope,Symbols.

 

Avinai šią savaitę bus kupini energijos, tarsi pabus iš žiemos snaudulio. Kartu aplankys labai didelis kūrybiškumas. Šis duetas nuneš jus netikėtais keliais ir leis patirti dalykų, apie kuriuos nė nesvajojote. Kai kuriais momentais neatpažinsite patys savęs. Tai gali kažkiek bauginti, bet viską nustelbs džiaugsmingas jaudulys. Nebijokite to, kas vyksta – viskas į gera! Tiesa, būkite atsargūs, kad pernelyg didelis entuziazmas nepavirstų į perdegimą.

 

Liūtas

 

Savaitė jums paruošė daug staigmenų ir nuotykių. Tyrinėsite naujas sritis, naujas vietas, pažinsite naujus žmones. Tai suteiks labai daug emocijų ir dauguma jų bus pozityvios. Nebijokite elgtis spontaniškai ir išeiti iš savo komforto zonos. Atvirumas naujovėms atvers netikėtų galimybių duris. Svarbiausia, išlikite nuoširdūs patys sau ir eikite ten, kur veda širdis. Dabar tikrai nelaikas klausyti pavydžių žmonių piktų komentarų.

 

Vandenis

 

Ši savaitė primins pasivažinėjimą karuselėmis. Laukia labai daug kalnelių, netikėtų posūkių ir, žinoma, dar daugiau emocijų. Gyvenimas jums paruošė įvairialypių stimulų – tiek fizine, tiek emocine, tiek dvasine prasme. Negalėsite patikėti, kas vyksta jūsų gyvenime, kartais tai labiau primins sapną nei tikrovę. Net jeigu kažkurios situacijos atrodys nepatogios, nebėkite nuo jų. Palikę komforto zoną atrasite visai naują pasaulį. Mąstykite inovatyviai, pasitelkite savo prigimtinį išskirtinumą ir kurkite tokį gyvenimą, koks vertingas atrodo būtent jums.

 

Autorius Jūratė Survilė