Savaitė žada išbandyti kantrybę daugeliui ir dėl to galima kaltinti Plutono retrogradą. Jis ypač stipriai palies tris Zodiako ženklus ir iš pagrindų supurtys jų romantiškų santykių pasaulį. Kas tie žmonės, kuriems balandžio 29-gegužės 5 d. teks į antrąją pusę pažvelgti naujomis akimis?

 

DvyniaiHoroscope,,Couple,Guy,And,Girl,On,The,Background,Of,A

 

Greičiausiai nesitikėjote, kad viskas prasidės jau šią savaitę, tačiau pati santykių griūtis nėra naujiena. Buvo tik laiko klausimas, kada grius paskutinė korta ir suardys visą namelį. Iš tiesų lemtingas sprendimas turėjo būti padarytas anksčiau, bandėte sudurstyti tai, kas turi daugiau skylių nei įmanoma uždengti. Didžioji atsakomybė teks jums, pasistenkite viską užbaigti kiek įmanoma ramiau. Neverta eikvoti energijos ten, iš ko jau nieko nebesukursite. Prisiminkite – kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Jūsų neabejotinai laukia tikra meilė, o šie santykiai tebuvo jos imitacija.

 

Šaulys

 

Iš pradžių tikėjote ir antrąja puse, ir jūsų gražia bendra ateitimi. Daug dėl to įdėjote visomis prasmėmis. Tačiau laikas viską keitė ir atvėrė naujas spalvas. Deja, jos nebuvo tokios gražios. Jau kurį laiką matote, kad jūsų antroji pusė nėra tokia, kokią matėte iš pradžių. Santykiuose vis daugėjo agresijos, kuri negali būti toleruojama jokiose formose. Tikrai mylėjote, bet padarėte viską, ką galėjote. Metas atsitraukti ir nebežaloti savęs. Šie santykiai yra labai toksiški. Nemėginkite įtikinti savęs tuo, ko nėra. Esate verti gerokai daugiau.

 

Vandenis

 

Po ilgo laiko pagaliau sau pripažinsite, kad jūsų romantinis gyvenimas nėra toks, apie kokį visada svajojote. Atėjo laikas pokyčiams. Savaime niekas nevyks, tam reikės jūsų pastangų ir nemažų. Dabar yra pokyčių ir transformacijos savaitė, taigi pats geriausias laikas užnugaryje palikti sena ir tvirta koja žengti į nauja. Jau ilgą laiką tobulėjate dvasiškai, o šalia esantis žmogus nuo jūsų vis stipriau tolsta, atsilieka. Tai – tik našta, kurios temptis jums nėra jokios prasmės. Paleiskite tai, su kuo nėra ateities. Bus geriau abiems. Jums reikia žmogaus, kuris jus skatintų kilti dar aukščiau ir norėtų tai daryti drauge.

 

Autorius Jūratė Survilė