Jūs pastebėjote vienas kitą… Kritote vienas kitam į akį… Pradėjote šnekėti… Galbūt nuėjote į pasimatymą ir kartu išgėrėte kavos su saldumynais arba pavakarieniavote… Anksčiau ar vėliau (tą pačią naktį, po kelių savaičių ar net mėnesių) ateis ta akimirka, kai norėsite drauge patirti pirmąjį kartą. Tada viskas, ko reikia – tai atsipalaiduoti ir žinoti keletą taisyklių, prieš mylintis su nauju partneriu, kad seksas būtų nuostabus ir nepakartojamas!

 

seksas

10 sekso taisyklių su nauju partneriu:

 
  • Jokio alkoholio! Jeigu žinote, kad greičiausiai su šiuo žmogumi pirmą kartą miegosite kartu, verčiau susilaikykite nuo alkoholio. Net jeigu galvojate, kad tai suteiks jums daugiau drąsos, alkoholis gali suveikti visai priešingai nei tikitės: tapsite dar nervingesni ir galbūt net (tai galioja ne tik vyrams, bet ir moterims) negalėsite atlikti lytinio akto.
 
  • Sukurti romantišką atmosferą. Net vyrai, kurie mažų estetiškų smulkmenų kambaryje paprastai nepastebi, geriau jaučiasi ir labiau atsipalaiduoja, jei patalynė yra švari, patalpos skaniai kvepia, šviesos šiek tiek pritemdytos ir paleista negarsiai maloni ausiai muzika. Taip pat reikėtų nepamiršti iš anksto pasirūpinti prezervatyvais ar kitomis kontracepcijos priemonėmis, nes juk nenorite visko sugadinti, kai viduryje būsite priversti viską nutraukti, nes paaiškės, kad nebeturite prezervatyvų.
 
  • Nusirengti – tai irgi menas. Galima nuplėšti drabužius, apimtiems aistroms, tačiau dažniausiai tai tinka tik erotiniuose filmuose, o realybėje niekas nenori, kad jų brangūs apatiniai, pėdkelnės ar šilkinė palaidinė būtų perdrėksta ir numesta į kampą, kur galbūt pamiršote šįryt išvalyti dulkes. Be to, pirmas pamatymas vienas kito nuogus kūnus turėtų būti ypatingas. Todėl nusirenginėti reikėtų lėtai ir seksualiai, lyg šokant striptizą. Pirmiausiai reikėtų nurengti ją, po to – jį. Vienintelis dalykas, kurio tikrai nerekomenduojama daryti pirmą kartą – tai tiesiog nusirengti vonioje ir po to nuslinkti tamsoje į miegamąjį, kur pasislėpti po antklode. Reikėtų parodyti, kad nesigėdijate savo kūno, jaučiatės seksualiai ir esate pasirengę malonumams.
 
  • Pradėti nuo kažko švelnaus ir jausmingo. Masažas – gera pradžia, ypač dėlto, kad tuomet abu galite būti nuogi, bet dar neužsiimti seksu. Jeigu staiga pakeisite nuomonę, greičiausiai galėsite viską tuo ir pabaigti, nejausdami didelio sumišimo. Masažas taip pat reiškia ištepimą vienas kitą aliejumi, o tai labai gerai, nes moterys dėl nervų neretai būna išsausėjusios, todėl šiek tiek lubrikanto tikrai nepakenks (vis dėlto rekomenduojama įsitikinti, ar masažui naudojamas aliejus nepakenks prezervatyvams).
 
  • Tada pereiti prie bučinių ir lytėjimo. Atraskite vienas kito jautrius taškus paprasčiausiai braukydami per apnuogintą kūną. Kai parneris giliai atsidūsta, grįžkite prie tos pačios vietos ir pakartokite vėl tą patį, kad sulauktumėte trokštamo poveikio. Šis etapas svarbus tuo, nes padeda sužinoti, ką partneris mėgsta.
 
  • Teisingai įvertinti situaciją. Žmonių pomėgiai ir pasirinkimai gali labai skirtis. Kai kurie gali galvoti, kad prieš įsiskverbimą, labiausiai tinka glamonės burna arba rankomis. Kiti įsitikinę, kad oralinis seksas ar abipusė masturbacija gali kiek ilgiau palaukti, nes tai dar intymiau negu tradicinis seksas. Rekomenduojama neskubėti daryti oralinio, net jeigu esate tam pasiruošę ir palaukti partnerio pasiūlymo ar užuominos.
 
  • Leisti moteriai kontroliuoti įsiskverbimo greitį ir gylį. Pirmajam kartui reikėtų atrasti moteriai patogiausią pozą. Tikriausiai geriausia poza šiam kartui yra, kai moteris yra ant viršaus, nes tai leidžia jai pažinti naują kūną, suprasti, kiek daug ji nori jį įsileisti į save ir kokiu tempu judėti. Jeigu moteris pirmąjį kartą nenori rodyti daug iniciatyvos, tada labiausiai tinka misionieriaus poza. Tačiau tada vyras turėtų leisti moteriai naudotis savo rankomis, kad galėtų kontroliuoti gylį ir greitį.
 
  • Po sekso visada skirti laiko emocinio ryšio užmezgimui. Tai reiškia žiūrėti vienas kitam į akis, 1 – 2 kartus intymiai pasibučiuoti, pasakyti keletą gražių žodžių. Tai jūsų pirmas kartas, gal ir ne paskutinis! Tai ypatinga proga – įvertinkite ją ir pasimėgaukite!
 
  • Vyrui reikėtų pasiteirauti, ar gali baigti pirmas. Dauguma vyrų stengiasi laikytis taisyklės, kad visų pirma turėtų patenkinti moterį, o po to pasitenkinti patys. Tačiau pirmąjį kartą su nauju partneriu ji gali nebūti pakankamai atsipalaidavusi, kad galėtų lengvai patirti orgazmą. Todėl vyrai tuomet turėtų paklausti savo partnerės, ar jie gali baigti pirmi ir, jai leidus, taip ir padaryti. Po to jie turėtų pasisiūlyti patenkinti partneres taip, kaip joms patinka arba tiesiog palaikyti ją savo glėbyje, kol ji pati sau sukelia orgazmą.
 
  • Niekada neapsisukti ant kito šono ir neužmigti arba neatsikelti ir neišeiti namo! Jūs kartu patyrėte keliomis labai intymiomis akimirkomis, todėl raskite dar šiek tiek laiko pagulėti susiglaudus, pasakykite keletą gražių, šiltų žodžių, nes po sekso viskas, ko reikia moterims – tai komforto jausmas. Be to, jeigu norite, kad santykiai tęstųsi, susilaikykite nuo bet kokių skundų, priekaištų ir kritikos lovoje. Pirmą kartą viskas, ką abu norite žinoti – tai kad jūs vis dar vienas kitam patinkate ir esate dėkingi už tai, kas ką tik nutiko. Todėl maloniai padėkokite už puikiai praleistą naktį, švelniai pabučiuokite partnerį prieš miegą ir, jeigu tai įmanoma, kartu ryte papusryčiaukite!