Labai dažnai gyvenime pasitaiko tokia situacija, kad moteris nėra labai graži, bet savo vyrą gali padaryti pačiu laimingiausiu pasaulyje. Gali būti ir atvirkščiai: vyras praleidžia naktį su stulbinančia gražuole, bet antro pasimatymo skirti jai neskuba.

 

"seksas"

Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad, renkantis nuolatinį partnerį, išorinis grožis nėra svarbiausias dalykas. Grožis ilgainiui išblėsta, o protas ir išmintis visada lieka. Kuo moteris gali patraukti vyrą? Savo charakteriu, elgesiu, požiūriu į jį ir kitus. Taip pat ir gebėjimu suteikti jam malonumą. Jiems svarbu pasijausti mylimiems ir geidžiamiems. Jei moteris žinos, kaip suteikti jam nepamirštamą malonumą, vyras pradės ją vertinti.

 

Atrodo, kas gali būti lengviau: nusirengti, įsliuogti į lovą, meiliai priglusti ir šiek tiek paišdykauti. Ar ne to visi vyrai nori? Be abejo, tai tiesa, tačiau seksas be vaizduotės ir aistros kibirkšties gali greitai pabosti ir partneris gali pradėti galvoti apie seksą su kita. Taip galėtų ir nenutikti, jei būtų stengiamasi nepaversti sekso nuobodžia rutina, kažkuo, kas yra iki kaulų smegenų pažįstama, todėl ne taip geidžiama. Jei nenorite, kad seksas su svajonių vyru greitai atsibostų, tai išmokite jį patenkinti!

 

Pagrindinė taisyklė – būti laisvoms ir atviroms. Pirmoji ir svarbiausia taisyklė – nebūti drovioms, nesigėdyti savo atvirumo ir atsipalaiduoti. Bijote, kad jis pastebės jūsų nukarusias krūtis ir pernelyg plokščią užpakaliuką, todėl stengiatės rengtis tamsių spalvų drabužiais, o kai kurios pozos jums yra visiškas tabu? Ar reikia stebėtis, kad jūsų partneris jau svajoja apie seksą su kita? Patikėkite, dauguma vyrų mieliau praleistų aistringą naktį ryškiai arba dalinai apšviestame miegamajame su šiek tiek apvalesnių formų moterimi, turinčia daugiau fizinių trūkumų, negu su tobulo kūno nuoga partnere, kuri nusirengia tamsoje ir iš karto paslepia savo nuostabų kūną po paklodėmis. Jei moteris turi trūkumų, bet nesigėdija savo kūno ir nesivaržo lovoje, susikausčiusi gražuolė prieš ją neturi jokių šansų.

 

Rūpintis savo kūnu. Mokėjimas atsipalaiduoti lovoje neturėtų reikšti to, kad moteriai nereikia rūpintis savo kūno grožiu. Norint būti geidžiamoms reikia nuolat stebėti savo kūną ir jį puoselėti: sportuoti, šveisti, pasilepinti masažais ir kitomis gydomosiomis procedūromis, kad kūnas kuo ilgiau išliktų gražus ir elastingas. Tačiau jeigu turite šiek tiek trūkumų, kurių negalima ištaisyti kosmetiniais įvyniojimais ir šokinėjimu per virvutę, nereikėtų įsikalbėti daugybės kompleksų ir slėpti savo kūną nuo mylimo vyro. Noras būti nepriekaištingoms, gali būti kenksmingas!

 

Beje, sportas daro teigiamą poveikį seksualiniam gyvenimui. Hormonų pokyčiai turi teigiamą poveikį libido. Be to, sportas suteikia pasitikėjimo savimi, o tai neatsiejama nuo gero sekso. Sportas lavina jėgą, vikrumą, ištvermę, kurie reikalingi ne tik sporto rezultatams siekti, bet ir kokybiškam seksui.

 

Palaikyti gerą intymios zonos raumenų tonusą. Tikriausiai esate girdėjusios apie Kėgelio pratimus ir juos reguliariai atliekate. Ne? Tai pradėkite nuo šiandien! Kėgelio pratimai labai paprasti: juos galima atlikti bet kada ir bet kur. Reikia tiesiog suspausti makšties raumenis. Tikima, kad moterims užtenka suspausti ir atpalaiduoti intymios zonos raumenis 200 kartų iš eilės (arba po 100 du kartus per dieną). Kiti Kėgelio pratimai: maksimaliai įtempti raumenis ir lėtai, skaičiuojant iki 10, juos atpalaiduoti; neatsipalaiduoti, įtempus raumenis skaičiuoti iki 10; minutę ar dvi greitai ir dažnai įtempti ir atleisti intymius raumenis. Visus šiuos pratimus galima atlikti sėdint darbe, važiuojant viešuoju transportu, užsiimant namų ruoša ir pan. Rezultatas: sustiprėję makšties raumenys ir didesnis sekso malonumas tiek jam, tiek jums.

 

Yra dar vienas būdas atkurti makšties raumenų tonusą. Ezoterinių prekių parduotuvėse galima įsigyti kiaušinio formos makšties masažuoklių. Jie gali būti pagamintas iš akmens, medžio arba plastiko. Kiaušiniai neturi būti dideli – apie 3 cm ilgio ir 2 cm pločio. Juos paprastai reikia suverti ant siūlo ir sutvirtinti. Pradėti nuo 100 g svorio, kurį palaipsniui galima didinti. Pratimas labai paprastas – įkišti kiaušinį į makštį ir pabandyti jį išlaikyti, įtempus makšties raumenis. Kartoti pratimą 10 – 30 minučių kasdien. Tuo metu galima užsiimti namų ruoša arba daryti patimus rankoms. Nuolatos treniruojantis makštis gali išlaikyti apie 3 kg svorio. Įsivaizduokite, kokį malonumą gali suteikti vyrui moteris, kurios makštis gali išlaikyti kelių kilogramų svorį! Šie pratimai gali turėti teigiamą poveikį orgazmo stiprumui ir net gali padėti išspręsti kai kurias ginekologines problemas. Galima ne tik įtempti makšties raumenis, bet ir priversti juos pulsuoti – tai dar labiau sustiprins vyro malonumą.

 

Praktikuojate oralinį seksą? Pabandykite prieš tai sučiulpti mėtinį saldainį – vyras patirs naujų jaudinančių potyrių. Arba galima naudoti vaikišką kremą ar lubrikantą su mentoliu, kuris padidins vyriško organo jautrumą. Gurkštelėjus šalto arba šilto vandens nenurykite, bet įveskite vyro varpą į burną, tai taip pat suteiks nepamirštamų įspūdžių. Oralinį seksą galima atlikti sėdint parneriui ant krūtinės, atsisukus nugara į jį.

 

Nebijokite išbandyti naujovių. Nueiti kartu su vyru į sekso prekių parduotuvę, išsirinkti ką nors naujo ir kartu išbandyti. Sukurti scenarijų, savo seksualinius žaidimus. Apgalvoti visas detales: patalynės spalvą, savo išvaizdą, kokius sekso žaislus naudosite, kokias pozas išbandysite, kokius žaidimus žaisite. Tačiau nepamiršti, kad laikytis plano nėra būtina – improvizacijos visada suteiks daugiau malonumo negu kruopščiai suplanuoti veiksmai.

 

Jeigu norite neprarasti ryšio su mylimu žmogumi ir tapti jo geriausia meiluže, neleiskite, kad seksas taptų kasdiene rutina ir kad ryškios aistros liepsnos nepavirstų vos ne vos rusenančiomis žarijomis. Mylėkite save, savo partnerį ir džiaukitės aistringu seksu!