Vėlų šeštadienio vakarą stilingos Vilniaus moterys rinkosi į prestižinės CAROLINA makiažo studijos naujausių makiažo bei šukuosenų tendencijų kolekcijos pristatymą. Tarp Vilniaus ir Majamio gyvenanti garsios makiažo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel kartu su savo komanda stilingoms vilnietėms bei savo klientėms pristatė įspūdingą šventinių makiažų bei šukuosenų kolekciją. Į renginį, vykusį klube „Anna Mesha“, atvyko Ieva Stasiulevičiūtė, Simona Burbaitė, Deimantė Kazėnaitė ir kitos žinomos damos.

carolina_kolekcija (Small)

„Ši kolekcija yra skirta jaunoms, drąsioms bei savimi pasitikinčioms miesto moterims. Su visa komanda buvome išvykusios į Milano mados savaitę, parsivežusios visas naujienas bei tendencijas, nusprendėme sukurti kolekciją. Nuolatos keliaudama po įvairias šalis, matau, kad užsienio moterys yra žymiai drąsesnės, labiau išreiškia savo charakterį bei individualumą per drabužius, makiažą ar šukuoseną. Ši kolekcija yra būtent tokioms moterims, kurios nebijo parodyti tikrąja save“,- pasakoja makiažo bei įvaizdžio dizainerė Karolina Taraškevič-Bethel
Kolekcija pristatyta kiek kitaip, nei įprasta – video bei foto pavidalu. Meistrės sukūrė šešis skirtingus jaunos bei savimi pasitikinčios miesto moters įvaizdžius. Video spinduliuoja seksualumu, jaunyste, drąsa.
Renginio metu buvo galima įsigyti antakių bei blakstienių atauginimą skatinančias priemones „Revitalash“, kurių pelnas skiriamas krūties vėžiu sergančioms moterims. „Džiaugiuosi, kad egzistuoja kosmetikos įmonės, kurios ne tik rūpinasi moterų grožiu, bet taip pat investuoja į moteriškų ligų profilaktiką bei gydymą“, – teigė K. Taraškevič-Bethel.

Makiažo studijos profesionalės atskleidė, kaip reikėtų dažytis bei šukuotis šį rudenį bei artėjančių švenčių metu:

  • Šio sezono makiažo tendencijos pasižymi individualumu, žaismingumu, įdomiais spalvų deriniais bei kitaip tariant „tingiu dažytis“ įvaizdžiu. Šį sezoną madingas toks makiažas, kuris nereikalauja tobulumo.
 
  • Madingiausios šio sezono spalvos: oranžinė, bronzinė, auksinė, tamsiai mėlyna, pastelinės, šalta rožinė, „metalic“ spalvos. Šventiniam laikotarpiui rekomenduojama naudoti daug blizgučių net tik akių makiažui, bet ir lūpoms.
 
  • Lūpų spalvos šiuo rudens ir žiemos sezonu gali būti labai įvairios. Madingos ir lūpos padengtos tiesiog švelniai rausvu ar persiko atspalvių balzamu, ir ryškios, padažytos įvairiais tamsesniais raudonais ar purpurinės spalvos atspalviais. Taip pat madingas raudonų atspalvių „ombre“ efektas (viduryje šviesesnė vyšninė, iš šonų tamsiai raudona). Ir, žinoma, kaip gi be šį sezoną itin populiarios oranžinės spalvos!
 
  • Akių makiažas labai įvairus – nuo visiškai nepadažytų iki beprotiškai ryškių akių. Dominuoja grafiški bei žaismingi akių pravedimai, kurie gali būti ne tik juodi, bet ir ryškūs, spalvoti, blizgūs, pasteliniai ar net baltos spalvos.
 
  • Šį sezoną išraiškingi antakiai nebemadingi. Tegyvuoja natūralumas! Jeigu jūsų neerzina, koks nors tarpelis antakiuose, tai ir nesivarginkite. Galite tiesiog sušukuoti bespalviu geliu ir viskas.
 
  • Siūloma nepersistenkit su švytėjimu. Šaltuoju laikotarpiu geriau matiškėsnė veido oda. Veido modeliavimui patariama rinktis kuo natūralesnes spalvas. Skaistalams siūloma naudoti šaltai rožinę spalvą. Tą pačią skaistalų spalvą naudokite ir akių makiaže.


Pagrindinis KOLEKCIJOS VIDEO


 

Kolekcijos UŽKULISIŲ VIDEO

 

 

KOLEKCIJOS nuotraukos (Nuotraukų autorius Tomas Brazinskas)

 
 

Kolekcijos nuotraukų autorius: Tomas Brazinskas

Video autorius: Andrey Motorichev

Užkulisių video autorius: Karolis Kirijenko

Nuotraukos iš renginio: Audrius Dzimidavičius