„Už Martyną jums neatleisiu“, – be skrupulų prisipažįsta TV3 muzikinio šou „X Faktorius“ teisėjas Vytautas Šapranauskas. Kiti projekto teisėjai – Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas – ne tik konkuruoja tarpusavyje dėl savo auklėtinių, bet ir eina lažybų, kurį auklėtinį likusiose „X Faktoriaus“ kovose palaikys scenos grandas Šapras.

 

Šį sekmadienį, vasario 10-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 – jau priešpaskutinė „X Faktoriaus“ kova. Dar savaitę po to „X Faktoriaus“ superfinale varžysis likę trys geriausieji. Tik vienam iš jų atiteks galimybė pasirašyti kontraktą su leidybine muzikos kompanija „Sony Music“ ir reklaminis paketas TV3 eteryje.

 

„X Faktoriaus“ režisierius Mindaugas Meškauskas informuoja apie svarbų pokytį – nuo šiol dalyvių pasirodymus vertins tik TV3 žiūrovai, projekto teisėjai nebalsuos ir turės tik patariamąjį balsą. Tačiau dilema išlieka – ką palaikys auklėtinių netekęs Šapras?

 

„Šapro balsas šiandien tapo auksinis. Rūtai lengviausia! Pirma, ji moteris, antra, ji sėdi arčiausiai Vytauto! Neabejoju, kad Rūta Šaprą į savo pusę bandys palenkti neblėstančiu žavesiu“, – šmaikštauja Samas, savo „kraityje“ turintis auklėtines iki 25 metų amžiaus, Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę.

 

„Aš nesu kerštingas. Aš esu teisingas“, – sekmadienį išpyškino Šapras, davęs „taip“ reperių trijulei RSP, ant iškritimo ribos atsidūrusiai kartu su merginų ketvertu „4 Roses“. Ar toks teisingas jis bus ir devintajame finale ir „X Faktoriaus“ superfinale?

 

Visų dešimties tiesioginių „X Faktoriaus“ finalų rezultatai bus paskelbti superfinale, kuris – vasario 17-ąją. TV3 žiūrovai turės galimybę sužinoti, kurie grandiozinio projekto dalyviai ryškiai lyderiavo, o kuriems tiesiog šypsojosi fortūna.

 

Devintasis, priešpaskutinis, mažasis „X Faktoriaus“ finalas – sekmadienį, vasario 10-ąją, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!