Trečiadienio pavakarę, 17 val., LNK laidoje „Yra, kaip yra“ laidos dalyviai diskutuos apie vyrų ir moterų grožį. Laidoje dalyvausiantis verslininkas Mantvydas kalbės, kad jis daug stengiasi dėl savo išvaizdos. Vyras laidoje sakys, kad gatvėse tenka matyti daug apsileidusių moterų, kurios neprisižiūri, nors vyresnės moterys daug labiau rūpinasi savimi, nes joms tai įskiepyta dar vaikystėje.

 

Artur_Swan_YKY

 

 

Mantvydas kalbės, kad apsileidusios moterys perka dažniausiai padirbtus žymių prekės ženklų drabužius, be to, jų visiškai nederina. Vyras aiškins, kad tokios moterys dažniausiai nemėgsta prisižiūrinčių moterų, sako: „Matyt, vyrui kažką padaro“… Tačiau Mantvydas įsitikinęs, kad tai visiška netiesa, tiesiog vieni žmonės stengiasi ir nori atrodyti gražiai, o kiti tam nededa jokių pastangų.

 

Azuolas_YKY

 

Mantvydas laidoje prisipažins, kad yra vienišas, nes dar nerado tokios, kuri būtų verta jo meilės. Jis laidoje sakys, kad gyvenime turėjęs daug patirties ir supratęs, kad tikra meilė neegzistuoja. Mantvydas prisipažins, kad į pasimatymus eina tik su gražiomis merginomis ir daug dėmesio kreipia į plaukus, figūrą ir moters kvapą.

 

Visažistas ir kirpėjas Ąžuolas laidoje kalbės, kad nuo vaikystės mėgsta grožį ir domisi mada. Būdamas aštuoniolikos metų pabandė tapti modeliu ir jam tai pavyko – dalyvavo „Mados infekcijoje“, buvo vieno prekybos centro kataloge. Toks buvo vaikino kelias į grožio pasaulį.

 

Grozis_YKY

 

Londone Ąžuolas studijavo mados rinkodarą, o vėliau įsidarbino „Louis Vuitton“ parduotuvės pardavėju, vėliau – „Gucci“ stilisto asistentu. Dirbdamas Ąžuolas visuomet būdavo pasigrimavęs ir nepriekaištingai tvarkingas.

 

YKY_studija

 

Po kurio laiko Ąžuolas grįžo į Lietuvą, čia pradėjo kurti grožį savo rankomis ir tapo visažistu bei mokosi kirpėjo stilisto amato. Jo teigimu, Lietuvoje daugelis moterų yra tvarkingos.

 

Mantvydas_2_YKY

 

Ąžuolas stengiasi kiekvieną dieną atrodyti nepriekaištingai – tris kartus per savaitę lanko sporto klubą, nevalgo nesveiko maisto.

 

Mantvydas_YKY

 

Laidoje dalyvavęs tinklalapio „Motyvuoti atletai“ autorius Artur Swan prisiminė, kokia audra užgimė socialiuose tinkluose, kai šis įkėlė nuotrauką, kurioje užfiksuotas jis, augalotas vyras, darosi manikiūrą. „Per valandą gavau 20 -30 „palinkėjimų“, – juokėsi apie vyrų grožį prabilęs Artur.

 

Visą laidą „Yra, kaip yra“ su Asta Stašaityte žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 17 val. per LNK.