Jau sekmadienį – žiūrimiausias Lietuvoje televizijos projektas „X Faktorius“. Didžiausiame TV3 muzikiniame šou pasirodys dalyviai, iki šiol sulaukę trijų ar keturių teisėjų „taip“. Žiūrovai išvys ne tik paskutinę atranką, bet ir kūrybinės stovyklos akimirkas. Jos metu dalyviams teisėjai skirs užduotį – mintinai išmokti ir scenoje be instrumentinio pritarimo atlikti dainą.

 

TV3_X_Faktorius_Migle_Pivoriunaite

Viena iš sėkmingai pasirodžiusių ankstesnėje atrankoje – Miglė Pivoriūnaitė. Kupiškietė skambiu it lakštingalos balsu iškart pavergė tiek teisėjus, tiek žiūrovus. Neabejingi Miglės talentui lyg susitarę tvirtino: ši „X Faktoriaus“ dalyvė turi visas galimybes laimėti projektą.

 

Kūrybinėje stovykloje Miglei teks atlikti Džordanos Butkutės hitą „Nemylėjau tavęs“. Rodos, šią dainą žino visi, nors kiek susipažinę su lietuviškos pop scenos kūrėjais. Tačiau Miglei ši užduotis pasirodys tikras iššūkis. Mergina į sceną ateis neišmokusi dainos žodžių, dainuodama jaudinsis, skaitys iš rankoje laikomo lapelio.

 

Toks projekto dalyvės elgesys nepatiks teisėjai Justei Arlauskaitei-Jazzu. „Turėjote visą dieną išmokti tekstą, kurį ir taip visi žinome nuo vaikystės. Tie lapukai – nebeatleistini“, – nusivylusi dalyvės požiūriu į užduotį kalbės Jazzu.

 

Miglė, nulipusi nuo scenos, susijaudinusi kalbės, jog visus žodžius mokėjo. „Kam aš tą lapelį pasiėmiau… Nesitikiu praeiti, nieko nesitikiu, aš išvažiuosiu iš čia“, – nusiminusi svarstys įstabaus balso savininkė.

 

Kokį teisėjų verdiktą išgirs Miglė? Kaip seksis kitiems dalyviams pasirodyti kūrybinėje stovykloje? Nepamirštamos akimirkos – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3

 

Miglės pasirodymas „X Faktoriaus“ scenoje:

 


 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!