Sekso žaislų populiarumas pastaruoju metu ypač išaugo. Vis dėlto neretai į intymias prekes vis dar žiūrima nepalankiai. Manoma, kad vibratoriai kenkia sveikatai, santykiams, gebėjimui patirti orgazmą, mėgautis seksu. Visi šie teiginiai tėra nepagrįsti mitai, dėl kurių daugelis susidaro neteisingą nuomonę apie intymių žaislų naudojimą ir jų vengia. Pristatome dažniausiai pasitaikančius mitus.

 

vibratoriai

Kenkia porų santykiams

 

Vienas iš dažniausių mitų – tai, kad sekso žaislai panaikina norą mylėtis. Manoma, kad šios priemonės sukelia geresnius ir stipresnius pojūčius, todėl įprasta sueitis tampa neįdomi ir nebejaudina. Visgi tiesa yra visai kitokia. Daugeliu atveju vibratoriaus naudojimas gali dar labiau „užvesti“ abu partnerius ir perkelti intymius žaidimus į visiškai naują lygį. Moteriai dažnai būna sunkiau pasiekti orgazmą net jeigu vyro sugebėjimai lovoje – išskirtiniai. Kai tai supranta abu partneriai, vibratoriai ir kiti papildomi intymūs žaislai gali paįvairinti partnerių patiriamus pojūčius ir pagerinti sekso kokybę.

 

Intymių žaislų naudojimas taip pat gali padėti partneriams pažinti vienas kitą. Dažnai nelengva sugalvoti, kaip patirti naujų pojūčių ir patenkinti visus poreikius įprasto sekso metu. Būtent įvairūs suaugusiųjų žaidimams skirti daiktai gali padėti atrasti, kas labiausiai įkaitina partnerio kraują, kas padeda pajusti stipresnį orgazmą.

 

Sukelia priklausomybę masturbacijai

 

Daugelis nerimauja, kad vibratorius gali sukelti priklausomybę masturbacijai. Šią sritį nagrinėjantys specialistai teigia, kad naudojančios vibratorius moterys dėl tokios priklausomybės baimintis neturėtų. Vibratoriai iš tiesų gali būti labai veiksmingi ir padėti moterims žymiai lengviau pasiekti orgazmą, tačiau dažnas jo naudojimas norint pajusti malonumą netampa priklausomybe – na, nebent tai daroma išties nesaikingai. Ko gero, ši nuomonė susidarė tik dėl nepagrįsto vyrų susirūpinimo, kad moterims tokių sekso žaislų naudojimas gali pranokti seksą su partneriu.

 

Prarandamas gebėjimas patirti orgazmą kitu būdu

 

Kai kurios moterys teigia, kad naudojant vibratorių, po kurio laiko atsiranda sunkumų patiriant orgazmą kitais būdais – masturbuojantis be jo ar mylintis su partneriu. Iš dalies tai gali būti tiesa, nes organizmas pripranta prie esamos situacijos ir laukia, kada intymios zonos bus stimuliuojamos įprastu būdu. Visgi vibratoriai dėl to nekalti, taip gali atsitikti patiriant orgazmą ir kitaip. Norint to išvengti, reikėtų nebijoti paįvairinti seksualinį gyvenimą. Taip savo organizmą pripratinsite prie įvairovės ir galėsite visuomet mėgautis maloniais pojūčiais.

 

Juos naudoja tik keistuoliai

 

Apie turimus sekso žaislus niekas garsiai nekalba. Dėl šios priežasties vibratorių ar kitų intymių daiktų neturintys asmenys baiminasi jų įsigyti, nes mano, kad normalų ir pilnavertį seksualinį gyvenimą turintys žmonės jų nenaudoja. Bet juk jeigu apie tai nekalbama, tai nereiškia, kad to nėra, tiesa?

 

Dauguma intymių prekių parduotuvių užtikrina visišką konfidencialumą: nėra skelbiama su pirkėjais susijusi informacija, siuntiniai supakuojami taip, kad ant jų nebūtų jokių atpažinimo ženklų. Netgi kurjeriai pristatydami prekes negali žinoti, kad pakuotės viduje – vibratoriai ar kitokie suaugusiųjų reikmenys. Iš esmės tik patys pardavėjai žino, kiek daug šių prekių perkama, ir supranta, kad tokie daiktai kiekvieno miegamajame – įprastas ir nuostabos neturintis kelti dalykas.

 

Sekso žaislai kenkia sveikatai

 

Perkant sekso prekes labai svarbu atsižvelgti į jų kokybę. Nuo to priklauso ir jų poveikis sveikatai. Aukštos kokybės, specialistų patikrinti sekso žaislai visiškai nekenkia sveikatai, todėl nereikėtų bijoti jų naudoti. Dar vienas veiksnys, kuris gali turėti įtakos savijautai – intymių daiktų priežiūra. Vibratorius liečiasi prie itin jautrių žmogaus kūno zonų, todėl jie turi būti ne tik geros kokybės, bet ir švarūs, nepažeisti. Ant neprižiūrimų sekso žaislų gali kauptis bakterijos, dėl ko ir gali kilti įvairių problemų.

 

Dažnai girdimi mitai apie sekso prekes – neteisingi ir nepagrįsti, todėl nereikėtų bijoti išmėginti tokius reikmenis. Vibratoriai ir kiti intymiems suaugusiųjų žaidimams skirti daiktai kaip tik gali tapti puikia seksualumo puoselėjimo priemone – tiek vienišiems, tiek kuriantiems ilgalaikius santykius.