Vaikščiojimas basomis arba įsižeminimas efektyviai palengvina uždegimą, nes jis skystina kraują ir prisotina organizmą neigiamai įkrautais jonais per padus. Kai esate įžemintas, gaunami neigiamai įkrauti elektronai sustiprina jūsų kūno ląstelių vandens struktūrą.

 

isižeminimas

Gydančių elektronų srautas 

 

Ar kada pastebėjote, kaip malonu vaikščioti basomis smėlėtame paplūdimyje ar miške? Tam  yra priežastis, kuri vadinama įžeminimo efektu. Šio malonaus jausmo priežastis yra ta, kad iš žemės jūs gaunate galingą gydančių elektronų srautą. Žemė turi šiek tiek neigiamą krūvį, todėl, kai atsistoji basas ant smėlio, į tavo kūną patenka žemės elektronai, suteikiantys gyvybei naudingos gydomosios energijos.

 

Įsižeminimas: geriausias antioksidantas ir priešuždegiminė priemonė

 

Įsižeminimas apibrėžiamas kaip basų kojų padėjimas ant žemės, nesvarbu, ar tai purvas, žolė, smėlis ar betonas (ypač šlapias). Kai jūs įsižeminate į daug elektronų turinčią dirvą, pagerėja simpatinės ir parasimpatinės nervų sistemos pusiausvyra. Žemė yra natūralus elektronų ir subtilių elektrinių laukų šaltinis, kuris yra būtinas tinkamam imuninės sistemos funkcionavimui, kraujotakai, bioritmo sinchronizavimui ir kitiems fiziologiniams procesams, ir iš tikrųjų tai gali būti pats efektyviausias, svarbiausias, pigiausias ir lengviausiai gaunamas antioksidantas. Šiuolaikinis mokslas kruopščiai dokumentavo ryšį tarp uždegimo ir visų lėtinių ligų, įskaitant tas, kurias sukelia senėjimas, ir patį senėjimo procesą. Svarbu suprasti, kad uždegimas yra būklė, kurią galima sumažinti arba užkirsti jai kelią, įžeminant savo kūną, kaip tai darė praktiškai visi mūsų protėviai šimtus, o gal net tūkstančius kartų.

 

Kaip šiuolaikiniai sportbačiai gali sugadinti jūsų sveikatą

 

Medžiagos, tokios kaip metalai, yra elektros laidininkai. Juose yra laisvųjų arba judriųjų elektronų, kurie gali pernešti elektros energiją iš vienos vietos į kitą. Jūsų kūnas yra šiek tiek laidus, nes jame yra daug įkrautų jonų (vadinamų elektrolitais), ištirpintų vandenyje. Taigi, jūsų kraujas ir kiti kūno skysčiai yra geri laidininkai. Laisvi arba judrūs elektronai taip pat gali judėti jūsų kūno viduje. Kitose medžiagose, vadinamose izoliatoriais, yra labai nedaug laisvųjų ar judriųjų elektronų. Plastikas ir guma yra geri izoliatoriai ir naudojami elektros laidams uždengti, kad laidai neliestų vienas kito ir jūsų odos, nes tai gali sukelti elektros smūgį. Tradicinis apavas buvo gaminamas iš odos, kuri iš tikrųjų praleidžia elektronus ir todėl palaiko laidininkų kontaktą tarp žemės ir kojų. Tačiau šiuolaikinė guma ir plastikas yra elektros izoliatoriai, todėl blokuoja naudingų elektronų srautą iš Žemės į jūsų kūną.

 

Įsižeminimas yra būtinas, siekiant optimalios sveikatos

 

Laisvieji radikalai, kuriuos sukelia gyvsidabrio tarša, cigaretės, insekticidai, pesticidai, transriebalai, radiacija ir kiti veiksniai, nuolat eikvoja jūsų kūno elektronų atsargas. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl naudojami antioksidantai, kurie iš tikrųjų grąžina elektronus į kūną, kad išvengtų laisvųjų radikalų pažeidimų audiniuose. Šių elektronų galite gauti ir eidami basomis. Prisilietimas prie žemės padeda neutralizuoti žalingą teigiamą elektronų krūvį jūsų kūne. Pasak Clinto Auberio, atrodo, kad šis įsižeminimo trūkumas yra daugumos lėtinių ligų, kurį jis vadina elektronų trūkumo sindromu, priežastis.