Ar rašymui būtina valia? Ar rašymas gali būti nesąmoninga veikla? Nuo senų laikų žinomas magiškas rašymo būdas, kai žodžiai ant popieriaus lapo ar kitur yra visiškai nepriklausomi nuo rašančiojo minčių. Teigiama, kad įvaldžius automatinio rašymo meną galima sukurti ilgus ir trumpus sakinius, dainas ir net apsakymus.

 

Kai kurie žmonės gimsta mediumais, per kuriuos rašo antgamtinės jėgos. Kiti šią likimo dovaną gauna tam tikru gyvenimo momentu. Treti daug mokosi, kol galiausiai įvaldo mistišką automatinio rašymo techniką. Įgudę asmenys tekstą gali užrašyti per valandą ar 15 minučių.

 

Tekstą geriausia rašyti reikėti ramioje, tylioje vietoje, kurioje nebūtų jokių pašalinių trikdžių. Atsisėsti prie stalo, susirasti švarų popieriaus lapą ir rašiklį. Tik nurimus, atsikračius pašalinių minčių, atsipalaidavus galima pradėti šią veiklą.

 

Visiškai atsipalaidavus paimti į ranką rašiklį ir priliesti jį prie popieriaus. Sąmoningai nieko nerašyti. Labai svarbu, kad galvoje nebūtų jokių pašalinių minčių, ranka nevalingai pati turi rašyti tekstą. Tol, kol rašoma – neskaityti. Kai kurie žinovai rekomenduoja, automatinį rašymą išbandyti užmerktomis akimis, kad nekiltų pagunda žvilgtelėti į popieriaus lapą.

 

Kartais reikia palaukti, kol kažkokia nežemiška jėga pradės vedžioti ranką, laikančią rašiklį, ant popieriaus lapo. Antgamtinėms jėgoms reikia duoti tiek laiko, kiek joms reikia. Labai svarbu neskubėti. Rašymo pabaigą reikia pajusti širdimi. Tada galima atmerkti akis ir pažiūrėti, ką būtybės iš kito pasaulio prirašė. Iš pirmo žvilgsnio tekstas gali atrodyti nesąmoningas ar neįskaitomas, tačiau verta skirti laiko jį iššifruoti. Jeigu tekste yra simbolių ar piešinukų, juos taip pat analizuoti.

 

Gali prireikti daug bandymų, siekiant įvaldyti automatinio rašymo meną. Tačiau vieną dieną galbūt galėsite užduoti klausimus ir leisti antgamtinėms jėgoms parašyti atsakymus. Šį būdą verta išbandyti visiems, kurie nori užmegzti glaudesnį ryšį su anapusiniu pasauliu. Kita vertus, reikia būtų labai atsargiems. Kai kurie atsakymai gali šokiruoti, būti nemalonūs ar net lemti psichikos sutrikimus…