Antro vaikelio besilaukianti Erika Vitulskienė sako, kad savo grožiu ir sveikata moteriai reikėtų rūpintis visada. Sūnų Ajų palikusi savo mamos priežiūrai E. Vitulskienė nusprendė pasilepinti ką tik sostinėje duris atvėrusioje estetinės ir gydomosios kojų priežiūros studijoje.

 

004A9660

 

Specialiai į Vilnių dėl E. Vitulskienės atvyko 15 metų Vokietijoje sėkmingai kojų pėdų priežiūros ir gydomojo bei kosmetinio pedikiūro srityje dirbanti pedikiūro meistrė, estetinės ir gydomosios kojų priežiūros studijų įkūrėja Margarita Mattivi. Po profesionaliai atlikto pedikiūro Erika liko maloniai nustebinta.

 

004A9675

 

„Pedikiūrą dariausi pas skirtingas meistres ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tačiau rezultatais ne visada likdavau patenkinta. Labiausiai būdavo gaila sugaišto laiko, o procedūrą greitai vėl tekdavo pakartoti. M. Mattivi įrodė, kad profesionalų pedikiūrą galima padaryti per rekordiškai trumpą laiką, kas šiuo metu man ypatingai aktualu. Be to, man buvo naujiena, kad atliekant estetinį gydomąjį pedikiūrą, kojos nebuvo mirkomos vonelėje, o buvo naudojama moderni sausa technologija ir įranga, vadinamoji freza. Toks pedikiūras, pasak meistrės, nepažeidžia odos epidermio sluoksnio. Tai labai svarbu pėdoms“, – nauja patirtimi dalijosi Merūno Vitulskio žmona.

     

„Džiaugiuosi, kad pradžiuginome Eriką. Vokiškas preciziškumas ir aukščiausia paslaugų kokybė – tai principai, kurių šventai laikomės ne tik Vokietijoje, bet ir Lietuvoje“, – sakėpati Margarita Mattivi.