Numerologai teigia, kad daugybė skaičių, supančių mus kiekvieną dieną, vienaip ar kitaip veikia mūsų gyvenimą. Ne veltui pats Pitagoras sakė, kad pasaulį ir visatą valdo skaičiai, kurie turi didesnę galią negu dievai ir valdovai…

Telefono numerio galia
Numerologai tvirtina, kad telefono numeris gali būti toks pat svarbus kaip ir žmogaus vardas. Norint sužinoti telefono numerio reikšmę, reikia sudėti visus skaičius (be miesto kodo), kol gausis vienas skaitmuo (pavyzdžiui, 73 32 210 = 7+3+3+2+2+1+0=18=1+8=9). Jei norite burtis iš mobiliojo telefono numerio, rekomenduojama duomenims naudoti visą numerį (8 686 66666). Gautas skaičius padės sužinoti, kuriuos reikalus geriausia tvarkyti savuoju telefonu, o kuriuos –susitikus su žmogumi akis į akį.

1 Šis numeris tinkamas spręsti bet kokiems reikalams – tiek teisiniams, tiek asmeniniams. Galima derėtis dėl svarbių sutarčių, priimti sprendimus, aptarti įvairius klausimus ir sąlygas.

2 Jei šiuo numeriu skambina Jums – viskas gerai: galite drąsiai tvarkyti jums rūpimus reikalus. Jei skambučio tikslas yra itin svarbus, pats skambinkite tik būtiniausiu atveju. Šis numeris puikiai tinkamas naujoms pažintims užmegzti, smagiems pokalbiams ir flirtui.

3 Šis numeris tiesiog idealus žmonėms, kurie dirba šou pasaulyje, organizuoja įvairius renginius, bendrauja su įvairiausiais žmonėmis ir yra vienaip ar kitaip susiję su reklama. Numeris palankus tartis dėl įvairiausių susitikimų ir derinti įvairias smulkmenas.

4 Numeris tinkamas įvairiems buitiniams ir su menu bei kūryba susijusiems reikalams tvarkyti. Šiuo numeriu nėra itin gerai šnekėti romantiniais klausimais, planuoti pasimatymus, keliones ar išvykas.

5 Šis numeris yra itin palankus tiems, kurie skambindami yra visiškai tikri, ko nori. Tad, jei siekiate geresnių darbo sąlygų, drąsiai juo skambinkite savo viršininkui. Tačiau aiškintis asmeninių santykių ir spręsti meilės klausimų šiuo numeriu nederėtų, geriau kalbėti tiesiogiai.

6 Jei norite pasikalbėti su artimaisiais, pasiguosti, išgirsti padrąsinamąjį žodį ar gauti patarimą, šis numeris tam tinkamiausias. Deja, juo dažniausiai priimami neapgalvoti sprendimai, ypač jei norima pradėti kažką naujo.

7 Numeris puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta ilgų pokalbių ir yra pripratę dirbti individualiai. Taip pat jis palankus įvairiems filosofiniams pokalbiams ir tyrimams, norint gauti naudingų patarimų ir rekomendacijų.

8 Šis numeris neša pinigus, todėl yra palankiausias visiems pokalbiams ir sprendimams, susijusiems su finansais, pirkimu, pardavimu ir pan. Juo galima priimti svarbius sprendimus, kurie bus vykdomi greitai ir lengvai.

9 Šis numeris ypač tinkamas meilei, svarbiems planams aptarti, ryšiams ir kontaktams stiprinti bei pokalbiams su žmonėmis, iš kurių tikitės naudos.

Namo ir buto numerio reikšmė
Fengšui mokslas itin glaudžiai susijęs su skaičiais. Pagal šį mokslą, kiekvieno namo arba buto numeris turi savo reikšmę ir daro įtaką jame gyvenantiems žmonėms. Norint išsiaiškinti savo gyvenamosios vietos numerio reikšmę pagal fengšui, reikia žinoti vienaženklį skaičių: jei numeris daugiau nei 9, dėti jo skaitmenis tol, kol liks vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, jei numeris 25, skaičius reikėtų sudėti: 2+5=7. Jei prie numerio yra raidė, ją taip pat reikėtų išreikšti skaičiumi.

1 Žmonės, gyvenantys šiuo numeriu pažymėtame name, sugeba pasimokyti iš savo klaidų, tačiau retai pasikliauja savo intuicija ar klauso kitų patarimų. Šis numeris puikiai tinka verslininkams, tačiau visiškai netinka žmonėms, trokštantiems ramaus gyvenimo.

2 Šiuo numeriu pažymėtas namas – idealus sutuoktinių porai. Jame gyvenantys žmonės nuolat siekia kompromiso, aukojasi vienas dėl kito. Dvejetas leidžia skleistis intuicijai, padeda gilintis į savęs pažinimą ir suprasti savo vietą gyvenime.

3 Tai sielos, kūno ir proto trejybė. Trejetu pažymėtas namas tinka visuomeninėje sferoje dirbantiems žmonėms, kurie mėgsta bendrauti, kviestis svečių. Visgi trejetu pažymėtame name dažniau juntamas pinigų stygius, mat jie iššvaistomi linksmybėms.

4 Ketverto namas idealiai tinka tiems, kas gyvenime jaučiasi nestabiliai. Apsigyvenus šiuo numeriu pažymėtame name, pradedama jausti „žemę po kojomis“. Šis skaičius padeda sukurti harmoniją, pastovumą, surasti tikrų draugų ir patikimų gyvenimo partnerių.

5 Šiuo numeriu pažymėtas namas puikiausiai tiks žmonėms, kurie dievina keliones, naujoves, nemėgsta pastovumo, yra itin aktyvūs, bendraujantys ir mėgstantys nuotykius. Toks namas skatina tobulinti bendravimo įgūdžius ir intelektualumą.

6 Šiuo skaičiumi pažymėtas namas – harmonijos ir pusiausvyros centras. Jame palanku gyventi teisininkams, gydytojams. Šešetu pažymėtas namas padeda išsiugdyti pareigos jausmą, kantrybę, kilnumą. Šiame name gyvena darnios ir tvirtos šeimos.

7 Šiuo numeriu pažymėtas namas labiausiai tinka tiems, kurie nori gyventi vieni ir atsiduoti kokiai nors veiklai arba religijai. Toks namas skatina žmogaus dvasingumą, tačiau visiškai nepalankus siekti materialinės gerovės. Jis tinka studentams ir dvasininkams.

8 Šiuo skaičiumi pažymėtas namas – tai prabanga visose gyvenimo srityse. Jei trokštate materialinės gerovės, namas su aštuonetu kaip tik jums. Be to, šis skaičius garantuoja pripažinimą, garbę, apsaugą ir prabangą šeimoje, draugų rate, materialinių gėrybių gausą.

9 Devynetu pažymėtas namas skirtas žmonėms, kurie gyvenime ieško ramybės, darnos, pastovumo, kantrybės ir išminties. Šis namas puiki vieta tiems, kas jau pasiekė savo gyvenimo tikslus ir dabar trokšta poilsio, tačiau visiškai netinka tik pradedantiems kurti gyvenimą.