Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 pasitinka vasarą žiūrovus apiberdama eterio bučiniais. Vienas jų laukia birželio 19 dieną – tai naujas socialinis projektas „Mano geriausia draugė“. Ketvirtadieniais 20.00 val. itin moteriškas, grožio kupinas šou suvienys mamas su dukromis, kurios teigia esančios pačios geriausios draugės. Projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė, o tarp aštuonių dalyvių porų – ne viena žinoma Lietuvos scenos žvaigždė.

 

TV3_Mano_geriausia_drauge_Regina_ir_Anzela_Adamovic

Projekte „Mano geriausia draugė“ dalyvaujanti dainininkė, grupės „Naujos pupytės“ narė 23-ejų Neringa Šiaudikytė ir jos mama 44-erių verslininkė Valdonė Šiaudikienė iš Kauno atrodo tarsi sesės. Šios įspūdingos blondinės – panašaus ūgio, kone identiškos išvaizdos ir mėgsta tą patį aprangos stilių – kartais net rengiasi vienodai. „Esame viena kitos ramstis“, – tikina Neringa. Ar projekte tai pasitvirtins?

 

Kita „Mano geriausia draugė“ pora – „Mis Lietuva 2013“ konkurso dalyvė, tapusi „Mis Foto“ – 18-metė Karolina Augutytė ir jos 35-erių mama Laura Augutienė iš Utenos. Kartu perėjusios ir ugnį, ir vandenį – ne tik skambi frazė, apibūdinanti Karolinos santykius su mama Laura. „Jos niekas nenorėjo“, – netikėtai prisipažįsta Laura, vos septyniolikos susilaukusi dukters. Ir  dukra iki šiol nėra mačiusi tėčio…

 

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresnius“, – tiki Laura, kadaise pasiryžusi gimdyti ir dabar besidžiaugianti nuostabiais santykiais su dukra. Jos visur kartu: vadovauja savo verslui, turi bendrų draugų, o po darbų, jei dar yra jėgų, lekia pašokti į klubą. Šokiai – abiejų aistra. Karolina džiaugiasi, kad į jų su mama maitinimo įstaigą klientai atvyksta iš atokiausių Lietuvos kampelių – vieni pavalgyti, kiti – pažiūrėti, kaip iš arti atrodo konkurse „Mis Lietuva“ išgarsėjusi mergina.

 

TV3 premjeros dalyvių gretose – ir populiariojo muzikinio projekto „X Faktorius“ finalininkė, įspūdingo balso savininkė 27-erių Anžela Adamovič su savo mama – viename seniausių lietuviškų drabužių siuvimo įmonių dirbančia 50-mete Regina Adamovič. Vilnietės projekte žada stebinti. Pasirodo, Anžela vadovaujasi tokia taisykle: kol ko nors nenuveikė, apie savo veiklą niekam nei žodžio… Mamai taip pat. Galima tik įsivaizduoti, kaip mama nustebo išgirdusi, kad dukra dainuoja ir sugeba pavergti aplinkinių širdis. „Koks jos stiprus balsas – negalėjau patikėti!“ –  įspūdžiais dalinasi Anželos mama. Kuo dukra mamą nustebins TV3 projekte, paaiškės netrukus.

 

Vasarą TV3 eteryje ketvirtadieniais 20.00 val. dalins draugiškus mamų ir dukrų bučinius projekte „Mano geriausia draugė“, ieškoti nuotykių ir teisingumo kvies lietuviškame seriale „Inspektorius Mažylis“, krepšinio sirgalius suvienys emocingiausiose krepšinio kovose. Vasariškas „Žvaigždžių dešimtukas“ skaičiuos karščiausias įžymybių naujienas, socialinis eksperimentas „Aklos vestuvės“ amžinai meilei suves nepažįstamuosius, realybės šou „Meilė ar pinigai?“ kvies ieškoti aistros ir nuotykių Gran Kanarijoje, o Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius atskleis, ką slepia kelionių dienoraštyje „Visos Australijos dulkės“.

 

Socialinio projekto „Mano geriausia draugė“ premjera – nuo birželio 19 dienos ketvirtadieniais 20.00 val. tik per TV3!