Veidrodis – nebylus psichoterapeutas. Neretai žvelgiame į paslaptingą jo sidabrinės amalgamos švytėjimą ieškodami savojo „aš“ arba to, ką norėtume turėti… Įsižiūrėkite į veidą ir apie save daug naujo sužinosite.

 

ODOS SPALVA

Blyški veido oda būdinga švelniems, silpniems, priklausomiems, baikštiems, svajingiems, lengvai įtikinamiems ir neprisitaikantiems prie praktiško gyvenimo žmonėms. Blyškiaveidžiai turi lakią vaizduotę, yra labai jautrūs, todėl jiems reikalinga stipri atrama.

Jeigu norite pasijusti švelnia būtybe arba sudaryti beginklės damos įspūdį, panaudokite baltą pudrą arba skaistalus.

 

Rausvaveidžiai – judrūs ir protingi, bet gana silpni ir neiniciatyvūs žmonės. Tai puikūs tarpininkai, sekretoriai, draugai. Moteris, kurios oda rausva, nėra priklausoma nuo kitų kaip baltaveidė. Ji linksmesnė ir paprastesnė, bet mažiau emocinga, mat jos intuicija kur kas silpniau išsivysčiusi.

Jeigu norite pagyvinti veidą, pritraukti prie savęs žmonių, naudokite rausvos spalvos pudrą.

 

Tamsaus gymio oda išduoda jos savininkę esant emociškai audringą, stiprią, gyvybingą ir pasitikinčią savimi. Tokią odą turinčios moterys mėgsta malonumus, dosniai eikvoja jėgas, bet greitai jas susigrąžina. Greitai įdega saulėje.

Jeigu norite įveikti depresiją, neprarasti gyvenimo energijos šaltinio, pasinaudokite rusvo atspalvio pudra arba skaistalais.

 

Gelsva odos spalva skiriasi nuo tamsaus raudonveidžių įdegio. Iš prigimties gelsva oda kur kas sausesnė, plonesnė ir matinė, o įdegusi žvilga. Geltonodžiai žmonės yra uždari, griežti, nemėgsta linksmybių ir tuščių kalbų. Jų rūškanumą atperka stiprus pareigos ir atsakomybės jausmas.

Jeigu norite pabrėžti savo dalykines savybes ar išlaikyti atstumą bendraujant, papudruokite veidą gelsva pudra.

 

ANTAKIAI

Platūs, tamsūs, arti vienas kito esantys antakiai rodo stiprią valią ir stiprybę. Tokie antakiai žvilgsniui suteikia tiesumo ir įžvalgumo.
Jeigu reikia įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir sužavėti ką nors vidine jėga, patamsinkite ir šiek tiek paplatinkite antakius pieštuku. Bet jokiu būdu neišlenkite – antakiai privalo būti tiesūs.
Jeigu norite savo valingai išvaizdai suteikti lengvumo, bet neprarasti pasitikėjimo savimi, grakščiai išlenkite antakius ir paryškinkite auksiniu arba variniu atspalviu.

 

Lanko formos plačiai išsidėstę antakiai būdingi žmonėms, kurie linkę ne veikti, o stebėti, stebėtis ir klausytis kitų. Tai atviri naivios pasaulėjautos žmonės. Bet jie protingi, tad vedžioti jų už nosies ilgai nepavyks.

Jeigu reikia kuriam laikui nusimesti problemų naštą ir sudaryti jaunos, nuoširdžios būtybės įvaizdį, nedažykite antakių prie pat pagrindo. Atvirkščiai, tarpą tarp antakių patepkite šviesiais dažais ir šiek tiek paretinkite.
Lanko formos ploni antakiai – pasyvių, išlepintų, mėgstančių malonumus žmonių bruožas. Tai emocingos būtybės, turinčios gerai išvystytą intuiciją. Jos laimingos ir mylimos, bet jas paprastai myli už grožį.
Jeigu reikia pabrėžti savo moteriškumą ir sudaryti gerą požiūrį apie save, antakius paploninkite ir išlenkite.

 

Platūs, tamsūs ir išlenkti antakiai priklauso rimtoms, uždaroms asmenybėms, linkusioms ilgai mąstyti. Joms būdinga savidisciplina ir ištvermė. Tai stiprių žmonių tipas, galinčių gyventi savarankiškai.

Jeigu reikia pasijusti stipria, nusipieškite išlenktus antakius.

 

AKYS

Siauros pailgos akys būdingos gudrioms, protingoms, nuovokioms ir judrioms asmenybėms, nesuvaržytoms moralinių principų.

Jeigu trokštate išvaizdai suteikti lengvumo, valiūkiškumo, jaunatviško ryžto, pailginkite akis, bet nepieškite strėlyčių į viršų! Išorinius akių vokų kampučius patepkite šešėliais, o tušu padažykite blakstienų galiukus. Nekaltos avelės įvaizdį galite susikurti viršutinių ir apatinių vokų centrus truputį patepusi šviesiais blizgiais šešėliais – tai vizualiai didina akis. Tam pačiam tikslui gali pasitarnauti baltas kontūro pieštukas akims – tepti tik apatinį voką po blakstienomis.

 

Plačiai atmerktas, tarsi išsprogusias akis turi tiek protingi ir smalsūs, tiek ir ne itin išmintingi ir netgi infantiliški žmonės. Čia makiažas beveik bejėgis: pakeisti akių išraiškos neįmanoma.

Jeigu trokštate sudaryti sugebančio išklausyti ir suprasti pašnekovą žmogaus įspūdį, pasistenkite kuo daugiau užriesti blakstienas.

 

Migdolo formos didžiulės akys tankiomis blakstienomis būdingos romantikams, kuriems didžiausios vertybės yra grožis ir meilė. Tokių akių savininkai pasyvūs, iš aplinkinių laukia savo įgeidžių tenkinimo kaip savaime suprantamo dalyko. Paprastai jų troškimai vykdomi.

Jeigu moteris trokšta susikurti tokį įvaizdį, akių kampučius turėtų padailinti strėlytėmis, gausiai padažyti blakstienas. Galima viršutinius ir apatinius akių vokus šiek tiek patamsinti – tai žvilgsniui suteiks aistros.

 

Gilios akys su tamsiais paakiais būdingos stiprios valios ir geležinio charakterio žmonėms. Tai vienišųjų, detektyvų, visuomenės atstumtųjų akys. Moterys su tokiomis akimis primena tarsi bedugnę ji atbaido ramybės vertintojus, bet traukia rizikos mėgėjus.

Jeigu trokštate susikurti lemtingos moters įvaizdį, viršutinius ir apatinius akių vokus išryškinkite tamsiais šešėliais. Blakstienų nereikėtų dažyti. Jeigu vis dėlto dažote, jokiu būdu nerieskite. Prie tokių demoniškų akių tinka tiesūs ir išlenkti (bet jokiu būdu ne lanko formos) antakiai.

 

LŪPOS

Lūpų forma ir dydis daug pasako apie žmogaus jausmų pasaulį. Pavyzdžiui, kuo siauresnės ir sausesnės lūpos, tuo žmogus mažiau pasitiki kitais. Meilė, aistra, malonumai juos mažai vilioja. Minkštos ir drėgnos lūpos priklauso silpnavaliams, svajingiems, mėgstantiems malonumus žmonėms. Bet beformės ir praviros lūpos liudija žmogaus kvailumą.

Jeigu norite pasitikėti savimi ir sudaryti patiklaus žmogaus įspūdį, dažykite lūpas natūralių spalvų matiniais lūpdažiais.

Jeigu norite sutelkti dėmesį į savo intelektą, viršutinės lūpos kontūrą suapvalinkite.

Jeigu norite pabrėžti jausmingumą, lūpas dažykite sodria spalva. Tokios lūpos – atviras seksualinis iššūkis.

Jeigu norite atrodyti kaip daugiabriaunė asmenybė, sujunkite kraštutinumus įvairiomis proporcijomis. Pavyzdžiui, jeigu siauras lūpas dažysite vyšniniais matiniais dažais, aplinkiniams leisite suprasti, kad esate aistringa, bet sunkiai užkariaujama, jums reikalinga patikimumo garantija. O rausva perlamutrinė spalva ant širdelės formos lūpų reiškia, kad esate švelni, naivi ir tikite kitais, ieškote idealios meilės.

 

Plaukai

Kaip paveikslą juosia rėmai, taip veidą – plaukai. Atvira kakta ir plinkantys smilkiniai liudija intelektualumą. Lengvos garbanėlės – jausmingumą ir subtilumą. Rusvi plaukai būdingi linkusioms nusivilti asmenybėms, bet jų savininkai ir drąsūs, ir lengvai pažeidžiami. Juodi tiesūs plaukai byloja vidinę jėgą ir nuolatinę būtinybę tvardytis.

 

NEPAŽĮSTAMOSIOS PORTRETAS

  • Neaukšta stamboka moteris. Jos veido spalva – rausvai balta. Veidas ovalus, plaukai minkšti, šiek tiek banguoti, kaštoninio ar pilkai rusvo atspalvio. Antakiai išriesti lanku, lūpos putlios, gražių kontūrų. Ilgos užriestos blakstienos. Akys didelės, su pakeltais kampučiais. Tai harmoningos moters tipas. Dažnai taip atrodo meno žmonės. Šio tipo moterys yra mylimos ir pačios moka mylėti. Jos nesutvertos sunkiam darbui, nesiryš atkakliai kovoti dėl savo egzistencijos: visada atsiras tas, kuris apgins ir pamaitins.
  • Jeigu moters sudėjimas panašus į paauglio, jos akys valiūkiškos, lūpos siauros, plaukai garbanoti, nosis smaila ir plona – tai draugės ir bendražygės tipas. Ją labiau valdo intelektuali negu emocionali energija, todėl draugystė jai svarbiau už meilę. Ištikimybės intymiuose santykiuose iš jos nelaukite. Ji brangina laisvę ir lengvai iškeičia meilę į nuotykius.
  • Jeigu moteris liekna, aukšta, jos oda gelsva, matinė, plaukai tankūs, juodi, žvilgantys, o antakiai suaugę, prieš jus – savarankiška asmenybė, kuri pasikliauja tik savimi. Jai sunku bendrauti su žmonėmis, nes puikiai mato visų trūkumus. Jeigu užkariausite tokios moters širdį, ji bus kur kas ištikimesnė ir aistringesnė negu kitų tipų atstovės.