Apie kriminalinio pasaulio užkulisius ir pavojus pasakojančiame populiariame TV3 seriale „Pasmerkti IV“ vaidmenis kuria vieni žymiausių ir talentingiausių Lietuvos aktorių. Nors seriale jų atliekami personažai dažniausiai rimti ir susikaupę, neretai kai kurios scenos aktoriams sukelia juoką, kurį suvaldyti pavyksta ne iš pirmo karto. Šias scenas televizijos žiūrovai gali išvysti užfiksuotuose nepavykusiuose kadruose.

 

Nepavykusius serialo „Pasmerkti IV“ kadrus galite išvysti čia:
 

 

Minios gerbėjų prie televizorių ekranų, šimtai tūkstančių peržiūrų interneto platformose – tokiu populiarumu gali džiaugtis jau ketvirtąjį sezoną skaičiuojantis serialas „Pasmerkti IV“. Jo režisierius ir anksčiau pats seriale vaidinęs Ramūnas Rudokas atskleidžia, kad savo darbą visuomet vertina kritiškai.

 

„Atsiriboti ir vertinti savo paties darbą yra labai sunku. Esu kūrėjas ir mano darbas yra kurti, o geriausiai visuomet įvertina žiūrovai. Juk būtų šališka, jei pats vertinčiau savo darbus gerai. Viską pasako žiūrovai, jų nuomonė pati svarbiausia. Aišku, žiūrėdamas vėliau matau, kur buvo galima judėti kiek greičiau, kur buvo galima dar pasistengti, esu kritiškas“, – tikino R. Rudokas.

Apie nusikalstamojo pasaulio užkulisius pasakojančiame televizijos seriale R. Rudokas vadovauja žymiausių Lietuvos aktorių desantui. „Pasmerkti IV“ vaidmenis kuria vieni talentingiausių šalies artistų: Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Vytautas Rumšas, Marius Jampolskis, Emilija Latėnaitė, Albinas Kėleris ir daugelis kitų.

 

Režisierius pasakojo, kad dirbti su tokiais aktoriais – ne tik iššūkis, bet ir didelė garbė. „Visi vaidinantys seriale yra be galo talentingi. „Man labiausiai įsiminė Albino Kėlerio kuriamas personažas Koganas. Albinas yra milžinišką patirtį turintis Lietuvos aktorius, su kuriuo lengva dirbti, kuris yra atsidavęs ir viską padaro šimtu procentų“, – sakė R. Rudokas.

 

Režisierių taip pat sužavėjo ir jaunosios kartos aktorių atsidavimas naujoms rolėms. „Džiaugiuosi ir jaunosios kartos aktoriais. Robertas Lenartavičius ir Simonas Storpirštis, kurie nors ir yra jauni, yra išties talentingi. Šie aktoriai savęs nešvaisto, eina labai gera linkme, yra susitelkę į darbą ir labai puikiai jį atlieka“, – šypsojosi R. Rudokas.

 

Balsuokite ir nuspręskite – kurį „Pasmerkti IV“ personažą ir jį atliekantį aktorių labiausiai mėgstate jūs?

 

Toma Vaškevičiūtė / Asta

 

Asta (Small)

 

Tadas Gryn / Viktoras

Josif Baliukevič / Kuperis

 

Kuperis (Small)

   

Rolandas Boravskis / Lorensas

 

Lorensas (Small)

 

Kęstutis Jakštas / Maručis

 

Maručis (Small)

 

Albinas Kėleris / Koganas

 

Koganas (Small)

 

Emilija Latėnaitė / Santa

 

Santa (Small)

 

Karolis Sakalauskas / Lukis

 

Lukis (Small)

 

Mantas Vaitiekūnas / Nedas

 

Nedas (Small)

 

Eglė Driukaitė / Neringa

 

Neringa (Small)

 

Vytautas Rumšas / Keinys

 

Keinys (Small)

 

Robertas Lenartavičius / Slimas

 

Slimas (Small)

 

„Pasmerkti IV“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!

 

Serialu „Pasmerkti“ HD raiška gali mėgautis ir vaizdo transliacijų internetu platformos viaplay.lt žiūrovai.