Dešimtąjį ekonomistės Aušros Maldeikienės iššūkį laidoje „Išgyvenk, jei gali” priima viena gražiausių Lietuvos moterų – dainininkė Ingrida Martinkėnaitė. Moteris prisipažino, jog dėl gero gyvenimo darbo reikėjo įdėti daug. Dabar prisiminus pirmąjį už grupės „69 danguje” pasirodymą gautą honorarą galima tik juoktis.

 

PS_Išgyvenk, jei gali - 19-20

 

Jau dešimt metų Lietuvos pramogų pasaulyje besisukančios grupės „69 danguje” narė laidoje pasakojo, jog muzikinės karjeros pradžia buvo tikrai nelengva. „Pirmasis mano atlygis buvo kažkur 150 litų. Visos grupės pasirodymas buvo įvertintas 500 litų, tai E. Bžeskas net neėmė savo dalies, nes net nebuvo ką dalintis”, – su šypsena prisimena grupės pradžią I. Martinkėnaitė.

 

PS_Išgyvenk, jei gali - 19-20

 

Vis dėlto juoką keliančius honorarus ganėtinai greitai pakeitė svaiginančios sumos. Grupei stulbinamu greičiu išpopuliarėjus merginos užsidirbdavo iš tiesų daug, tad protingai tvarkyti savo finansus jos buvo priverstos. Savo patirtį tvarkant pinigus I. Martinkėnaitė šį kartą bandys perduoti Ukmergės rajone, Želvos miestelyje gyvenančios vienišos mamos Rimos šeimai.

 

PS_Išgyvenk, jei gali - 19-20

 

Pramogų verslo įžymybei visą savaitę teks rūpintis trimis Rimos vaikais už vos 42 eurus. Negana to, šeimos buitis itin skurdi, o beveik visas pajamas reikia atiduoti skoloms. Vieniša mama atskleidžia ir vieną didžiausių savo paslapčių – ji kentėjo nuo alkoholiko vyro, kuris ją mušė. Galiausiai pasimirus vyrui liko aibė jo pridarytų bėdų.

 

PS_Išgyvenk, jei gali - 19-20

 

Ekonomistė A. Maldeikienė tiki, jog I. Martinkėnaitės empatija ir trumpos vienišos pervargusios mamos atostogos gali labai padėti. „Ši vieniša mamytė Rima dėl vaikų pasiruošusi padaryti viską. Ji tempia visą šeimą, bet juk tai nereiškia, kad ji tampa stipriąja lytimi”, – tikina specialistė.

 

PS_Išgyvenk, jei gali - 19-20 PS_Išgyvenk, jei gali - 19-20

 

Ar pavyks prie gero gyvenimo sostinėje pripratusiai I. Martinkėnaitei savaitę išgyventi skurdžioje provincijoje? Kaip moteris sutars su trimis mažais vaikais? Ar sugebės šou verslo žvaigždė išsiversti tik su 42 eurais? Visi atsakymai jau šį antradienį ir trečiadienį 20.30 val. per BTV.