Žinomą Lietuvos atlikėją KarinąKrysko- Skambinęd ažniausiai galima sutikti Kaune. Šiame mieste moteris jau keletą metų drauge su vyru Sauliumi suka savo šeimos lizdelį, augina sūnų Majų. Tiesa, darbinė veikla -  koncertai ir įvairūs projektai – moterį blaško ne tik po Lietuvą, bet ir pasaulį.

 

karina

Dažnam iš tiesų smalsu pasidomėti šiostobulos moters gyvenimu ir pasisemti iš jos žinių, kaip suderinti tai, kas atrodo sunkiai suderinama. Nors aplinkiniai komplimentų žinomai moteriai negaili, Karina nėra sau labai atlaidi.  „Be abejo, kuo vyresnė tampu, tuo daugiau dėmesio skiriu savo išvaizdai, tačiau ir primenu būti sau griežtesnei.  Būtina daugiau galvoti apie tai,  ką valgai, ar tinkamai sportuoji, privalomos įvairios procedūros, tačiau svarbiausias dalykas – smegenyse,“ –pabrėžia moteris.

 

Karina atskleidžia, kad silpnybių turi ir ji. Viena jų tikrai labai moteriškai begėdiška. „Taip, taip, labai mėgstu saldumynus. Pieniškas šokoladas man skaniausias…Ir tai yra tokia silpnybė:kai pradedi valgyt, negali sustot“, – šypsosi atlikėja.

 

Šio sekmadienio LNK laida „Mes pačios“9.30 val. per LNK atskleis dar nematytas Karinos Krysko-Skambinės asmenybės  puses ir pasidalins atlikėjos genialiu lieknėjimo receptu.  Laidos kūrėjai taip pat paruošė staigmenų saldumynų mėgėjams. Žiūrovai galės užsirašyti tobuliausio deserto receptą. O laidos  projekte „Metas pokyčiams“ startuos antroji  dalyvė Donata. Kaip sekėsi jai akistatoje su adatomis, žiūrėkite jau šį sekmadienį 9.30 val. per LNK.