Sekso žaislai skirti paįvairinti lytinius santykius ir sustiprinti malonumą, bet kartais poros persistengia… Įdomu tai, kad sekso žaislus dažniausiai naudoja poros, ilgai esančios kartu ir beveik niekada jie nepasitelkiami per vienos nakties nuotykius. Pažinties pradžioje papildomų stimuliatorių taip pat dažniausiai neprireikia, nes norisi pažinti vyro (moters) kūną – lytėti, glamonėti, bučiuoti, laižyti, šnabždėti į ausį komplimentus, meilės prisipažinimus ir nepadorius pasiūlymus… To negali nė pats brangiausias pasaulyje vibratorius. Jeigu jau per pirmuosius aistringus kontaktus visiškai pasitenkinti patiems be papildomų stimuliatorių nepavyksta, ateityje gali kilti didelių nusivylimų…

 

seksas

Daugiau ar mažiau sekso žaislų yra išbandę dauguma suaugusiųjų, praradusių nekaltybę. Jie gali būti labai naudingi, kai norisi daugiau įvairovės meilės guolyje, bet neturėtų būti pirmas dalykas, kurio griebiamasi, siekiant patirti orgazmą. Jeigu sekso žaislus naudosite per dažnai, ilgainiui gali kilti begalė įvairių problemų, pavyzdžiui, realūs lytiniai santykiai gali nebesuteikti pasitenkinimo jausmo.

 

Rekomenduojama sekso žaislus visada naudoti saikingai, nes piktnaudžiaujant vibratoriais moterims pasiekti orgazmą gali tapti neįmanoma be papildomos stimuliacijos. Tai nepraeis be pasekmių geriems poros santykiams. Galiausiai tai nebebus tokia patirtis, kurios abudu troškote. Vyrai ir moterys nori žinoti, kad sugeba patenkinti partnerę(-į) patys, be vibruojančių sekso žaislų pagalbos.

 

Sekso žaislai yra, be abejo, geras išradimas, tačiau nereikėtų jų išsitraukti atsitiktinio sekso atvejais. Jie gali sukelti aibę erzinančių dalykų. Nuolatinis sekso žaislų naudojimas mažina erogeninių zonų jautrumą, todėl vėliau gali trukdyti patirti palaimą, kai mylimasi be jokių papildomų priemonių.

 

Vienas tinkamiausių sekso žaislų, kuriuos galima įtraukti į poros intymius lovos žaidimus – mini vibratorius – kulka, kuriuo gali papildomai stimuliuoti ne tik klitorių, bet ir spenelius, sritį už ausų – ten, kur labiausiai jaudina. Greičiausiai visada galiausiai toks vibratorius atsidurs prie klitorio ir padovanos daug nepamirštamų orgazmų.

 

Didesnių vibratorių iš pradžių rekomenduojama vengti. Jie gali stimuliuoti per daug, todėl ateityje porai gali kilti keblumų, norint pasiekti orgazmą natūraliu būdu. Tradiciniai lytiniai santykiai gali pradėti atrodyti prėski ir nebeliks kitos išeities, kaip vis dažniau pasitenkinti vieniems su sekso žaislais, negu mylėtis taip, kaip leidžia mūsų žmogiška prigimtis.

 

Nereikėtų iš anksto girtis, kad meistriškai esate įvaldę techniką su botagėliu ir antrankiais, nes, jei tai netiesa, partnerė(-is) gali būti labai nusivylusi(-ęs) ir susigadinsite savo reputaciją, nes pasirodysite kaip melagis(-ė).

 

Jeigu nesate tikri, ar sekso žaislai jums tiktų, nebijokite šiek tiek paeksperimentuoti. Tik, jei ketinate išbandyti ne vieni, vyrai turėtų prieš tai pasikalbėkite su partnere ir pasakyti, kad nesate labai patyrę šioje srityje ir paprašyti jos pagalbos. Mylintis labai svarbu būti sąžiningiems, nes tiesa greitai išaiškėja, o nuoširdumas paperka ir jaudina. Svarbiausia prisiminti, kad sekso žaislai yra skirti tik papildyti intymius žaidimus, bet ne juos pakeisti. Labai svarbu kalbėti apie tai, kas vienam ir kitam labiausiai patinka. Svarbiausia patenkinti partnerio poreikius ir nemanyti, kad viską gali koks nors, kad ir pats moderniausias ir brangiausias, sekso žaisliukas. Tiesa ta, kad negali. Viską gali tik žmogus.