Seksas per pirmąjį pasimatymą – taip ar ne? Jeigu abu to tikrai labai nori – tai kodėl gi ne? Galų gale seksas – tai pozityvios emocijos, malonumas ir neišdildomi prisiminimai. Tačiau visų pirma reikėtų nepamiršti, kad yra tam tikrų dalykų, kurių niekada nereikėtų daryti, susiruošus mylėtis per pirmąjį pasimatymą.

 

seksas

3 svarbiausios taisyklės, kurias reikėtų prisiminti, ketinant mylėtis jau per pirmąjį pasimatymą:

 
  • Nevažiuoti per pirmąjį pasimatymą namo. Naujasis pažįstamas gali būti beprotiškai žavus ir seksualus, bet ką iš tikrųjų žinote apie jį? Reikėtų nepamiršti senos kaip pasaulis taisyklės, kad sukčiai yra charizmatiškiausi žmonės pasaulyje. Gali būti, kad toks žmogus bus nuostabus meilužis, bet kviestis jį į namus paprasčiausiai yra nesaugu. Taip pat nerekomenduojama ir eiti į naujojo pažįstamo namus pačioms. Tai turėtų būti savaime suprantamas dalykas. Jeigu tikrai labai norite sekso per pirmąjį pasimatymą, kodėl gi neišsinuomojus tvarkingo ir gražaus viešbučio kambario? Nakvojimas viešbutyje suteiks nakčiai dviese dar daugiau pikantiškų prieskonių ir apsaugos nuo galimų pasekmių.
 
  • Nepamiršti prezervatyvų. Įgudusiam meilužiui seksas su prezervatyvu nieko nesiskiria nuo sekso be jo. Reikėtų nepamiršti ir grėsmės užsikrėsti įvairiomis lytiškai plintančiomis infekcijomis, kurių simptomai ne visada yra pastebimi plika akimi (dauguma iš jų nematomi, bet sveikata blogėja palaipsniui. Tokios infekcijos gali būti labai pavojingos). Be abejo, vyras gali sakyti, kad jis yra visiškai sveikas, neserga jokiomis ligomis, bet ar tikrai galėte pasitikėti jo žodžiu? Juk beveik jo nepažįstate! Galų gale, ar žinote su kiek moterų iki jūsų jis miegojo per pirmąjį pasimatymą? Jeigu ir anksčiau jam buvo tekę mylėtis be barjerinių apsaugos priemonių, labai didelė tikimybė, kad vyriškas bus užsikrėtęs bent chlamidijomis arba net ŽIV (ir apie tai kol kas nieko nežinos).
 
  • Nesitikėti nieko daugiau. Jeigu planuojate iš sekso per pirmąjį pasimatymą su vyru patirti daug pozityvių emocijų ir malonių pojūčių bei prisiminimų – tai greičiausiai vyras sugebės jums tai ir suteikti. Tačiau, jeigu tikitės taip jį išlaikyti prie savęs – galite labai skaudžiai nusivilti. Be abejo, seksas per pirmąjį pasimatymą nėra kažkokia baisi kliūtis tolesniems, gražiems ir stipriems santykiams, net šeimos kūrimui su šiuo vyru kada nors ateityje. Šiais laikais beveik niekas negalvoja apie žmones, kurie mylisi per pirmą pasimatymą, kaip apie palaido elgesio ir lengvai prieinamus. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad vyras visai netrokšta rimtų ilgalaikių santykių, o viskas, ko jis tą vakarą norėjo – tai tiesiog karštas seksas. Tai nereiškia, kad kas nors blogai su ta moterimi. Tiesiog nesutapo jų poreikiai ir viltys dėlto, kam jiems abiems reikėjo sekso. Todėl, jei jau sutinkate su pasiūlymu mylėtis per pirmąjį pasimatymą, pasistenkite neprisikurti iliuzijų. Tiesiog pasidžiaukite tuo, kad seksas sukėlė malonių pojūčių, gal net orgazmą ir gyvenkite toliau!